Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub JamrógWP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Jakub Jamróg

Żużel. Betard Sparta poradziła sobie bez trenera. "Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
- Wyjęto nam podczas tego meczu jedno ogniwo z łańcucha - powiedział Jakub Jamróg o braku wsparcia trenera podczas meczu PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a MRGARDEN GKM-em Grudziądz (51:38).

Dariusz Śledź w niedzielę był w parku maszyn na Stadionie Olimpijski. Formalnie nie pełnił jednak funkcji menedżera Betard Sparty Wrocław. To efekt kary nałożonej na niego po ostatnim meczu ligowym. W tej sytuacji Śledź został… mechanikiem Vaclava Milika (czytaj więcej o tym TUTAJ).

Śledź, jako osoba zawieszona w obowiązkach, nie mógł zwoływać narady zespołu między biegami. Tymczasem wrocławianom w starciu z MRGARDEN GKM-em Grudziądz szło jak po grudzie i porady od szkoleniowca na pewno przydałyby się miejscowym zawodnikom.

Czytaj także: PGG ROW wygrał rundę zasadniczą Nice 1. LŻ

- Odczuliśmy na pewno brak trenera, bo jesteśmy drużyną i mamy poukładane wszystkie klocki - powiedział po zawodach Jakub Jamróg, który był jednym z bohaterów Betard Sparty i zdobył 9 punktów oraz 3 bonusy.

ZOBACZ WIDEO: Prezes Falubazu o tym ile kosztuje liga i ile dostał Pedersen


- Wyjęto nam podczas tego meczu jedno ogniwo z łańcucha, ale próbowaliśmy to jakoś pospinać trytkami i dociągnąć do końca. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Takie sytuacje nas tylko mobilizują, aby bardziej się skupić i pod nieobecność trenera wygrać mecz - dodał Jamróg.

Czytaj także: Koniec nadziei Orła Łódź

Śledź był jednak obecny w parku maszyn. Czy to oznacza, że prowadził z zawodnikami rozmowy indywidualne i doradzał im, co do taktyki na mecz? - Pomidor - podsumował zawodnik Betard Sparty.Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy kara dla Dariusza Śledzia miała jakikolwiek sens?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL