Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Peter LjungWP SportoweFakty / Sebastian Maciejko / Peter Ljung.

Żużel. Peter Ljung nie czuje się najlepiej. Unia Tarnów osłabiona w Daugavpils

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Unia Tarnów nie będzie mogła skorzystać z usług Petera Ljunga podczas najbliższego meczu Nice 1. LŻ z Lokomotivem Daugavpils. Szwed w ostatnim okresie zaliczył kilka upadków i nie czuje się najlepiej. Dlatego postanowił odpocząć od startów.

Już w ostatnim meczu ligowym ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk sztab szkoleniowy Unii Tarnów nie mógł liczyć na wsparcie Petera Ljunga. Było to spowodowane występem Szweda w finale indywidualnych mistrzostw kraju. Nie przeszkodziło to jednak "Jaskółkom" w pokonaniu rywala znad morza.

W najbliższy weekend tarnowianie znów będą mogli sobie radzić bez jednego ze swoich liderów. Ljung za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że nie czuje się najlepiej, po tym jak w ostatnich dniach kilkukrotnie notował różne upadki.

Czytaj także: Tym razem tor we Wrocławiu bez zarzutów

"W tej chwili Peter potrzebuje odpoczynku. Wrócimy do jazdy przed play-offami. Drużynie z Tarnowa życzymy powodzenia" - napisano na Facebooku szwedzkiego żużlowca.

Absencja Ljunga jest ogromną szansą dla Lokomotivu Daugavpils. Łotysze muszą wygrać niedzielny mecz, aby uniknąć meczów barażowych o utrzymanie w Nice 1.LŻ.

Czytaj także: Śledź zmienił koszulkę i uniknął kary

ZOBACZ WIDEO: Zobacz, jak prezes Falubazu rozbawiał OstafińskiegoAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL