Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Chmiel [n], Piotr Pióro [ż], Przemysław Giera [cz] WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Robert Chmiel [n], Piotr Pióro [ż], Przemysław Giera [cz]

Żużel. Ostrovia druga, Orzeł w barażach! Zobacz tabelę i statystyki Nice 1. Ligi Żużlowej

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Arged Malesa TŻ Ostrovia wygrała w niedzielę za 3 punkty z Orłem Łódź (51:39) i dzięki temu zakończyła rundę zasadniczą Nice 1.LŻ na drugim miejscu. Było to możliwe, bo swoje mecze przegrali Start Gniezno i Unia Tarnów.

Jaskółki rywalizowały na Łotwie z Lokomotivem, bez swojego lidera, Petera Ljunga. W dodatku w trakcie spotkania dokonywały dziwnych zmian, tak jakby nie zależało im na zdobyciu choćby bonusu. Ostatecznie przegrały 42:48 i kończą rundę zasadniczą na czwartym miejscu.

Car Gwarant Start Gniezno przegrał w sobotę w Gdańsku ze Zdunek Wybrzeżem 42:48. Dla gdańszczan, podobnie jak dla Lokomotivu, był to ostatni mecz w sezonie. Ten nie kończy się jeszcze dla Orła, którego czeka dwumecz o utrzymanie z wicemistrzem 2. Ligi Żużlowej.

eWinner 1. Liga


W klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników nowym liderem został Wiktor Kułakow (2,492). Drugie miejsce zajmuje Peter Ljung (2,480), natomiast trzecie Troy Batchelor (2,317).

PEŁNE STATYSTYKI DOSTĘPNE SĄ TUTAJ -->>

ZOBACZ WIDEO Stal Gorzów nie przystąpiła do licytacji. Groziło jej nawet bankructwo

Czy typujesz, że Orzeł w barażu obroni Nice 1. Ligę Żużlową?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL