WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Tomasz Bajerski

Żużel. Tomasz Bajerski: Teraz liczy się tylko PSŻ. Walka o awans celem nadrzędnym

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Power Duck Iveston PSŻ Poznań ma jasny cel na fazę finałową. Drużyna chce awansować do Nice 1. Ligi Żużlowej. Tomasz Bajerski mówi, że jest to celem nadrzędnym.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

- Walka PSŻ Poznań o awans do Nice 1. Ligi Żużlowej jest dla mnie celem nadrzędnym i nic innego teraz się nie liczy - tłumaczy Tomasz Bajerski podczas rozmowy z pszpoznan.com.pl.

Szkoleniowiec podkreśla, że obecnie liczy się dla niego tylko Power Duck Iveston PSŻ Poznań i to na tej drużynie się skupia. Mówi również, że nie kontaktował się z nim nikt z Torunia. 

- Z racji obowiązków zawodowych nie jestem w stanie dłużej być menedżerem. Szukamy. Jedną z opcji jest Tomasz Bajerski. Całkiem niedawno rozmawialiśmy na temat potencjalnej współpracy w przyszłym sezonie - mówił nam jakiś czas temu Adam Krużyński, przewodniczący rady nadzorczej KS Toruń.

Posłuchaj więcej: Adam Krużyński o możliwej współpracy z Tomaszem Bajerskim

Zespół ze stolicy Wielkopolski ma za sobą udany sezon zasadniczy. Teraz poznaniaków czeka walka w półfinałach 2. Ligi Żużlowej. Zmierzą się w nich z ekipą OK Bedmet Kolejarza Opole, który także ma wysokie aspiracje i chce wywalczyć przepustkę do finału II ligi.

Czytaj także: Żużel. TAURON SEC: Mistrz Europy zastąpi Roberta Lamberta w Vojens

Najpoważniejszym przeciwnikiem Power Duck Iveston PSŻ-u jest bez wątpienia ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz. Ta ekipa w zmaganiach półfinałowych powalczy z Wilkami Krosno.

ZOBACZ WIDEO: Tour de Pologne. Mieszkańcy Bełka opowiedzieli o wypadku kolarza. "Pech. Wcześniej coś takiego się tutaj nie wydarzyło"


 

Czy Power Duck Iveston PSŻ awansuje do I ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (14):

    Pokaż więcej komentarzy (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL