Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mirosław KowalikWP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Mirosław Kowalik

Żużel. PGE Ekstraliga. Zawodnik wyskoczył z pretensjami do telewizyjnego eksperta

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Spięcie w studio podczas meczu w Częstochowie. Leon Madsen najwyraźniej był niezadowolony z opinii wygłaszanych przez Mirosława Kowalika. Duńczyk w trakcie transmisji na żywo atakował słownie telewizyjnego eksperta, Eleven Sports.

Leon Madsen leżał w pierwszym wyścigu meczu w Częstochowie. Duńczyk nie zgadzał się z decyzją arbitra o tym, że został wykluczony z powtórki. Więcej o tym TUTAJ. Innego zdania był ekspert Eleven Sports, Mirosław Kowalik, który w studio przyznał, że zgadza się z oceną zdarzenia przez sędziego Jerzego Najwera.

Madsen podczas upadku w wyścigu pierwszym ucierpiał na tyle, że skarżył się na ból w prawej nodze, mówiąc nawet, że podejrzewa, iż kostka może być złamana. Mirosław Kowalik uważał z kolei, że Duńczyk wyraźnie przesadza, bo choć utyka, to jednak trudno, by jeździł z takim polotem ze złamaną nogą.

Wiele kontrowersji jak zwykle wzbudzają starty Leona Madsena. Duńczyk czołgał się pod taśmą, za co został ukarany ostrzeżeniem. Mirosław Kowalik przypomniał, że Madsen należy do żużlowców, którzy często próbują oszukać na starcie sędziego. Nie zawsze arbitrzy prawidłowo reagują na poczynania Duńczyka, szczególnie w zawodach Grand Prix.

ZOBACZ WIDEO Po co Dowhan dzwonił do Krużyńskiego po odejściu Frątczaka

Do Madsena najwyraźniej dotarły w trakcie meczu niepochlebne opinie wygłaszane przez Mirosława Kowalika. Gdy telewizyjny ekspert był na wizji, Madsen zaatakował słownie w tle gościa Marceliny Rutkowskiej. - To są tylko moje opinie. Mam do tego prawo - ripostował w języku angielskim Mirosław Kowalik.

- Leon Madsen podszedł z pretensjami. Chodziło mu o sytuację z wyścigu pierwszego, gdzie został wykluczony z powtórki. Pokazywał mi podarty kombinezon. Był mocno zdenerwowany i dziwił się, że podzielam zdanie sędziego o jego wykluczeniu. Nie będę z nim nic sobie wyjaśniał. Niech obejrzy sobie powtórkę w telewizji - tłumaczył scysję z Madsenem Kowalik.

Zobacz także: Pobyt Torunia w pierwszej lidze powinien być jak najkrótszy

Czy Leon Madsen powinien w trakcie meczu demonstrować swoje niezadowolenie opiniami Mirosława Kowalika?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (67):

Wszystkie komentarze (67)

Komentarze (67)

    Wszystkie komentarze (67)
    PRZEJDŹ NA WP.PL