Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Kasprzak na prowadzeniuWP SportoweFakty / Krzysztof Konieczny / Na zdjęciu: Krzysztof Kasprzak na prowadzeniu.

Żużel. Truly.work Stal podjęła decyzję w sprawie Kasprzaka! Będą rozmowy o nowym kontrakcie

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Truly.work Stal będzie robić wszystko, by zatrzymać Krzysztofa Kasprzaka. Gorzowianie przekazali już zawodnikowi, że chcą z nim przedłużyć umowę na kolejny rok. Wszyscy członkowie zarządu mówią w tej sprawie wspólnym głosem.

Niedawno informowaliśmy, że po ośmiu latach spędzonych w Gorzowie Krzysztof Kasprzak może zdecydować się na zmianę otoczenia. W tym sezonie wychowanek Unii Leszno nie jest w najlepszej formie, ale zarząd truly.work Stali już teraz deklaruje, że chce z nim rozmawiać o nowej umowie. - Chcę uciąć wszelkie spekulacje na temat przyszłości Krzysztofa Kasprzaka w Stali Gorzów. Stanowisko zarządu w tej sprawie jest jednogłośne. Chcemy, aby Krzysztof reprezentował nasz klub w kolejnym sezonie i taką informację zawodnik już od nas otrzymał - mówi nam Przemysław Buszkiewicz, wiceprezes ds. sportowych w Stali.

Gorzowianie podkreślają, że chętnie usiądą do rozmów z Kasprzakiem. Zawodnik zdążył przekonać do siebie działaczy świetnymi występami w poprzednich sezonach. - Gorszy sezon nie przekreśla obecności Krzyśka w naszej drużynie. To jest zawodnik o ogromnym potencjale, który w swoim dorobku ma nie tylko tytuł Indywidualnego Mistrza Polski, ale również tytuł Indywidualnego Wicemistrza Świata. Oba te sukcesy odniósł będąc naszym zawodnikiem - tłumaczy Buszkiewicz.

Zobacz także: Grzegorz Drozd. Lotem Drozda: Kiedy kwaśne mleko jest lepsze od Dom Perignon

- Krzysiek od 2012 roku nieprzerwanie jeździ dla Stali Gorzów, wrósł w nasze środowisko i traktujemy go niemal jak naszego wychowanka. Jego miejsce jest w Gorzowie - dodaje wiceprezes.

Wszystko wskazuje zatem na to, że truly.work Stal nie zdecyduje się na zmianę koncepcji składu i będzie chciała nadal jechać trójką Polaków. Rozstania z Bartoszem Zmarzlikiem na pewno nie będzie, bo lider ma ważną umowę z klubem. Trudno spodziewać się również, że gorzowianie będą chcieli pożegnać Szymona Woźniaka. W tej sytuacji wydaje się, że klub wzmocnień będzie szukać na pozycjach, które zajmują obecnie obcokrajowcy.

ZOBACZ WIDEO Kolejka po Jasona Doyle'a. Motor zapowiada, że też złoży mu ofertę

Czy truly.work Stal powinna zatrzymać Krzysztofa Kasprzaka na sezon 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (29):

 • RECON_1 Zgłoś
  Ciekawe na ile wpływ na to ma ostatni dobry mecz, a na ile małe zadłużenie o czym się przebakuje... Chyba że to dlatego że jest niemal wychowankiem jak powiedział prezes honorowy.
  • Lipowy Batonik Zgłoś
   Raczej żadna niespodzianka , krajowych seniorów jest jak na lekarstwo a zmieniać na gorszego zawodnika to raczej mija się z celem.Nawet po spadku Torunia nie przybędzie polskich seniorów
   Czytaj całość
   do wzięcia bo wątpie aby na Kościucha czy też Holtę była wielka chrapka innych klubów.
   • PABL0 Zgłoś
    Już wcześniej tu pisałem, że Zmora zostawi [b]Kasprzaka[/b], bo choć nie jest idealny to rynek krajowych seniorów jest zbyt wąski by coś wygrzebać. Gdyby alternatywą był [b]Maksym
    Czytaj całość
    Drabik[/b] czy [b]Piotrek Pawlicki[/b] to miałoby sens. Jeśli jednak w zastępstwie ma to być jakiś [b]Gomólski[/b] / [b]Musielak[/b] (albo [b]Lambert[/b] czy [b]Milik[/b] co sugeruje Przegląd Sportowy) no to sprawa jest oczywista. KK musi zostać!Nie widzę fajerwerków transferowych w Stali. W Gorzowie nie ma kasy na ściągnięcie gwiazdy większego formatu. Będą musieli wymienić fatalnego [b]Kildemanda[/b] na kogoś pewniejszego. Nie zdziwię się jak jedynym zakupem Zmory będzie ktoś ze starych znajomych: [b]Iversen[/b] lub [b]Zagar[/b].
    Wszystkie komentarze (29)

    Komentarze (29)

     Wszystkie komentarze (29)
     PRZEJDŹ NA WP.PL