Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Przemysław PawlickiWP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Przemysław Pawlicki

Żużel. Pawlicki na razie nie podpisał nowego kontraktu w Grudziądzu. W klubie myślą o Woźniaku

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Za nami pierwsza tura rozmów między zarządem GKM-u Grudziądz i Przemysławem Pawlickim. Nie zakończyła się ona przedłużeniem wygasającego w październiku kontraktu, a w klubie rozważają podjęcie rozmów z Szymonem Woźniakiem.

Przemysław Pawlicki na przenosinach z truly.work Stali Gorzów do MRGARDEN GKM zyskał wiele. To widać, chociażby po średniej. Poza wszystkim o pięknych akcjach Przemysława po orbicie na grudziądzkim torze mówi cała Polska. Jednak wciąż nie wiadomo, czy zawodnik będzie prezentował GKM w sezonie 2020.

Za nami pierwsza tura rozmów między zawodnikiem i klubem. Skończyło się na wymianie stanowisk, czyli przedstawieniu oczekiwań z jednej i drugiej strony. O tym nikt głośno nie mówi, ale finansowo te rozmowy mogą nie być łatwe. Zwłaszcza, że dla żużlowca bardzo ważne jest to, by znacząca część kontraktu była gwarantowana. W skrócie mówiąc, chodzi o wysoką kwotę za podpis.

Czytaj także: Felieton Ostafińskiego. Otworzymy okno i będzie smród

GKM chce mieć u siebie Pawlickiego, choć ten w kluczowych meczach sezonu zawiódł. W klubie liczą na progres i na to, że w kolejnym roku startów żużlowiec już nie powtórzy błędów z obecnego sezonu. Gdyby jednak coś nie wyszło, to jest pomysł, by negocjować z Szymonem Woźniakiem. Ta opcja wydaje się równie ciekawa.

Swoją drogą Woźniak może być ciekawym rozwiązaniem, gdyby klub chciał też wymienić najsłabsze seniorskie ogniwo, czyli Antonio Lindbaecka. Tutaj jednak konkretów nie ma. GKM czeka na ostatni mecz sezonu. Dopiero po nim rozmowy dotyczące składu ruszą na dobre. Przypomnijmy, że jakiś czas temu Artiom Łaguta  zadeklarował, iż zostaje w Grudziądzu.

Czytaj także: Możliwy powrót Iversena do Stali. Komu powinno bardziej zależeć?

ZOBACZ WIDEO Żużel. Zobacz kapitalny wyścig Bartosza Zmarzlika! Kronika 13. kolejki PGE Ekstraligi

Gdyby GKM powinien zabiegać o przedłużenie kontraktu z Pawlickim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (28):

Wszystkie komentarze (28)

Komentarze (28)

×
    Wszystkie komentarze (28)
    PRZEJDŹ NA WP.PL