Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Mrozek WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Krzysztof Mrozek

Żużel. Krzysztof Mrozek podziękował drużynie z Tarnowa. "Mówili, że Rybnik jest najsłabszy"

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
- Dziękuję drużynie z Tarnowa, bo mówili, że chcą jechać z Rybnikiem, bo jest najsłabszy - powiedział Krzysztof Mrozek, prezes PGG ROW-u Rybnik. Jego drużyna wygrała na wyjeździe z Unią Tarnów 50:40 w półfinale Nice 1. LŻ.

Spore emocje towarzyszyły pierwszemu spotkaniu półfinałowemu Nice 1.LŻ pomiędzy Unią Tarnów a PGG ROW-em Rybnik. "Rekiny" wygrały fazę zasadniczą rozgrywek, ale akurat w konfrontacji z tarnowianami nie zdobyli punktu bonusowego i męczyli się podczas meczu wyjazdowego.

Pikanterii rywalizacji rybnicko-tarnowskiej dodawał fakt, że Unia celowo przegrała ostatni mecz fazy zasadniczej w Daugavpils, by spaść na czwarte miejsce w tabeli i w fazie play-off pojechać właśnie z PGG ROW-em.

Czytaj także: Worynie upiekła się ostra akcja 

- Dziękuję kibicom z Rybnika, bo było ich w Tarnowie masakrycznie dużo. Dziękuję też drużynie z Tarnowa, bo mówili, że chcą jechać z Rybnikiem, bo jest najsłabszy. Strach pomyśleć, co by było jakby tutaj przyjechały zespoły z Ostrowa czy Gniezna - ironizował Krzysztof Mrozek przed kamerami Eleven Sports.

ZOBACZ WIDEO Paniom jest ciężko w męskim świecie. Z Klaudii Szmaj zrobiono maskotkę

Prezes "Rekinów" nie popadał jednak w hurra optymizm i zapowiedział, że zespół pozostanie skoncentrowany do końca fazy play-off. - Już w zeszłym roku witaliśmy się z gąską, a dostaliśmy po łapach, więc nie będziemy pajacować. Wykonaliśmy dopiero 25 proc. zadania, mamy jeszcze rewanż z Unią Tarnów u siebie i przystąpimy do niego maksymalnie skoncentrowani - dodał.

Czytaj także: Tarnowskie kombinacje odbiły się czkawką 

W Eleven Sports zapytano też o przyszłość trenera Piotra Żyty. Mrozek uznał, że nie jest to odpowiedni moment, by dyskutować o przyszłości szkoleniowca. - Trzeba usiąść i rozmawiać. Pytanie na teraz jest inne. Czy my awansujemy do PGE Ekstraligi? Bo o to jedziemy. O posadzie trenera można mówić po sezonie - podsumował prezes klubu z Rybnika.

Czy PGG ROW Rybnik awansuje do PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (26):

 • JPS Zgłoś
  Jad, który tryskał przed meczem w naszą stronę spowodował, że wygrana PGG ROW plus komplet kapitana cieszą przynajmniej dwa razy bardziej. Ps.Dziękuje serdecznie i kłaniam się nisko
  Czytaj całość
  kibicom UNI, którzy po piętnastym biegu pożegnali się brawami
  • Jerzy Figiel Zgłoś
   Widzę że niektórzy czytają to co chcą przeczytać, a nie to o czym napisałem. Mrozek powiedział: "strach pomyśleć, co by to było jakby tutaj przyjechały zespoły z Ostrowa czy
   Czytaj całość
   Gniezna"-ironizował Mrozek przed kamerami Eleven Sport. Czy to nie jest nabijanie się z tych drużyn? O obrażaniu nie pisałem. Chyba to kibic Rybnika tak to sobie przeczytał jak chciał.
   • -Stan- Zgłoś
    Tylko było wiadomo wcześniej i o tym pisałem,. Jedynym kandydatem na awans do ekstraligi jet klub rybnicki. Pozostałe kluby Nice Ligi odbiegają od Rybnika organizacyjnie ale także pod
    Czytaj całość
    kątem warunków finansowych. Tu żadnych niespodzianek być nie może.
    Wszystkie komentarze (26)

    Komentarze (26)

    ×
     Wszystkie komentarze (26)
     PRZEJDŹ NA WP.PL