Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Josh Pickering na prowadzeniuWP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Josh Pickering na prowadzeniu

Żużel. Polonia - Wilki: goście w eksperymentalnym zestawieniu (składy)

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Wilki Krosno przegrały pierwszy mecz półfinału 2. Ligi Żużlowej z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz 37:53, czym pozbawiły się szans na jazdę w finale. Trener Janusz Ślączka wyśle na rewanż eksperymentalny skład.

Ze składu Wilków Krosno wypadło aż trzech zawodników. Do Bydgoszczy nie pojadą ci, którzy najbardziej zawiedli w pierwszym meczu, a więc Nicklas Porsing, Paweł Hlib oraz Edward Mazur, którzy we trójkę zdobyli łącznie zaledwie trzy punkty. Po raz drugi w barwach krośnieńskiej drużyny wystąpi Josh Pickering.

Kierownictwo ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz dokonało zmian w ustawieniu. Pierwszą parę stanowić będą Rene Bach i Josh Grajczonek, natomiast pod nr 11 i 12 znaleźli się Kamil Brzozowski z Marcinem Jędrzejewskim.

Awizowane składy:

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz:
9. Rene Bach
10. Josh Grajczonek
11. Kamil Brzozowski
12. Marcin Jędrzejewski
13. Dimitri Berge
14. Tomasz Orwat
15.

Wilki Krosno:
1. Josh Pickering
2. Patrick Hansen
3. Lars Skupień
4. Andriej Karpow
5. Patryk Rolnicki
6. Mateusz Świdnicki
7.

Początek spotkania: 25 sierpnia (niedziela), godz. 17.00
Wynik pierwszego meczu: 53:37 dla ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz

Czytaj także:
Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Jakąś nagrodę fair-play dla Lindgrena poproszę (felieton)
Hubert Łęgowik ponownie liderem Kolejarza Opole. W końcu trafił ze sprzętem

ZOBACZ WIDEO Żużel. Zobacz kapitalny wyścig Bartosza Zmarzlika! Kronika 13. kolejki PGE Ekstraligi

Czy Wilki Krosno przekroczą w tym meczu granicę 30 punktów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

 • WILKiZając Zgłoś
  Co za skład...Z takim mozna bezproblemowo wygrać z Bydgoszczą 60-30 gwarantując sobie awans do 1 lżJ. Pickering - gwiazda Wilków obwiezie każdego i to po walce do upadłego.P. Hansen
  Czytaj całość
  no tutaj nie wiadomo jak się sprawy potoczą. Skupień no comment. Honor Wilków będzie ratować P. Rolnicki i A. Karpow (o ile faktycznie tak bd).Mamy wobec tego 15 pkt Rolnickiego i Pickeringa, 12 Karpowa, co daje 42 pkt-y.I teraz aby wygrac trza 18 pkt. Swidnicki zrobi moze 8, reszta jest milczeniem.
  • Big Lebowski Zgłoś
   Słowa krytyki gwarantuję wolność wypowiedzi. Nic w tym zdrożnego, ale wylewanie rzygowin to już gruba przesada. Orwat miał pecha, bo zaczął uprawiać żużel w najgorszym z możliwych
   Czytaj całość
   momentów dla Polonii. W tym roku coś drgnęło. Chłopak zaliczył kilka fajnych biegów w lidze. Potem może i lekka sodówka dała o sobie znać, ale to kontuzja Go przystopowała. To nie jest stary wyga, który po takim urazie od razu zaczyna trzaskać dwu cyfrówki. Zamiast podać Orwatowi trochę tlenu to widzę, wdeptuje się Go tu w glebę. Czy sprawiedliwie? Prędzej trzeba by wiedzieć dlaczego nie jeździ wychwalany pod niebiosa Studziński? Zapewniam, że nie ma w tym winy klubu, ale co niektórzy wiedzą przecież lepiej. Polonia jest tak rozpędzona, że tej lokomotywy już nikt nie jest w stanie zatrzymać. W klubie panuje doskonała atmosfera. Zawodnicy mają płacone dzień po meczu. Od wczoraj do soboty wspólnie się integrują. Cieszmy się tym zamiast szukać dziur w zdrowym uzębieniu. Pzdr!
   • sympatyk żu-żla Zgłoś
    Mazur może mieć kłopoty znalezieniem pracodawcy na kolejny sezon.Przy takiej postawie na torze
    Wszystkie komentarze (18)

    Komentarze (18)

    ×
     Wszystkie komentarze (18)
     PRZEJDŹ NA WP.PL