Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz GollobWP SportoweFakty / Sonia Kaps. / Na zdjęciu: Tomasz Gollob

Żużel. Gollob, Witkowski i Kowalik na gorącym krześle u Ostafińskiego. Co Madsen chciał od eksperta telewizyjnego?

Kamil Hynek
Kamil Hynek
Najnowszy, czwartkowy magazyn "Bez Hamulców" zdominuje spotkanie z naszym mistrzem świata z 2010 roku - Tomaszem Gollobem. W studio WP Sportowe Fakty pojawią się ponadto Mirosław Kowalik i Andrzej Witkowski.

Przejmującą, najeżoną trudnymi tematami rozmowę z najlepszym polskim żużlowcem w historii przeprowadzi redaktor Dariusz Ostafiński. Zmagający się z poważną kontuzją kręgosłupa Gollob opowie m.in. o tym jak wypadek na motocrossie i jego konsekwencje, a więc poruszanie się od ponad dwóch lat na wózku inwalidzkim zmieniło jego światopogląd, nawet na te pozornie błahe sprawy.

Będzie o bólu, cierpieniu, przemijaniu, leczeniu, żmudnej rehabilitacji i codziennej, trudnej walce o powrót do zdrowia. Bo Tomasz nigdy nie przestał wierzyć, że stawi czoła przeciwnościom i znów stanie na nogi. Panowie porozmawiają też o pamiątkowych numizmatach z wizerunkiem naszego mistrza, które do obiegu wypuściła Mennica Sudecka.

CZYTAJ TAKŻE: Gollob: Ból towarzyszy mi non-stop. Marzenia wylądowały w koszu

Przypomnijmy, że cały dochód ze sprzedaży tych "cegiełek" idzie na szeroko pojętą opiekę zdrowotną Golloba. Bydgoszczanin zdradzi również, jak skrupulatnie, rok po roku rozpisał ostatnie kilka lat swojej kariery. Co zostało ujęte w planach oprócz Rajdu Dakar? Tego dowiecie się w czwartek o godz. 13:00.

ZOBACZ WIDEO Guzowski: Rozmawiam z Gollobem o kontuzji. Mówimy sobie, że jutro będzie lepiej

W następnej części na "gorące krzesła" usiądą i w krzyżowy ogień wpadną honorowy prezes PZM - Andrzej Witkowski oraz były menedżer m.in. Euro Finannce Polonii Piła i Stali Rzeszów, obecnie wzięty ekspert - Mirosław Kowalik. Witkowski zmierzy się z opinią, że gdy zarządzał stowarzyszeniem, podnosiły się głosy, iż traktuje żużel po macoszemu i zbytnio za nim nie przepada. Kowalik natomiast opowie o tym jak podczas transmisji z meczu Włókniarz - GKM do konfrontacji nie tylko werbalnej zapraszał go Leon Madsen.

W loży prasowej z nominacji do nagród PGE Ekstraligi wytłumaczy się troje członków kapituły, która wybrała potencjalnych laureatów "Szczakieli" na kończącej sezon uroczystej gali. Poza Dariuszem Ostafińskim głos w tej sprawie zabiorą jeszcze szef żużla w stacji nsport+ - Marcin Majewski i Anita Mazur - dziennikarka Eleven.

Emisja Magazynu "Bez Hamulców" z odnośnikiem na www.wp.pl w dziale sport i WP SportoweFakty w dziale żużel w czwartek od godz. 13:00.

CZYTAJ TAKŻE: Człowiek, który sprzedaje numizmaty Golloba też jeździł na żużlu

Czy obejrzysz magazyn "Bez Hamulców"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL