Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Marek Grzyb i Ireneusz Maciej ZmoraWP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu od lewej: Marek Grzyb i Ireneusz Maciej Zmora

Żużel. PGE Ekstraliga. Ważna zmiana w Stali Gorzów. Będzie nowy prezes klubu

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Stal Gorzów ogłosi w czwartek na konferencji prasowej nazwisko nowego prezesa. Pełniący tą funkcję od lipca 2012 roku Ireneusz Maciej Zmora ustąpi ze stanowiska. Nieoficjalnie jego następcą ma zostać właściciel firmy Cash Broker, Marek Grzyb.

W środę gorzowski klub poinformował, że zaprasza w czwartek na konferencję prasową (początek o godzinie 11:30) i że ma ona dotyczyć zmian personalnych w składzie zarządu klubu. Nieoficjalnie wiadomo, że nowym prezesem Stali Gorzów zostanie Marek Grzyb, właściciel firmy Cash Broker będącej jedną z największych w Polsce platform wymiany walut. W latach 2017-2018 była ona sponsorem tytularnym żółto-niebieskich. 

CZYTAJ WIĘCEJ: truly.work Stal nie chce słyszeć o zmianie gospodarza barażu

Ireneusz Maciej Zmora jest związany z klubem od kilkunastu lat, a funkcję prezesa oficjalnie pełni od lipca 2012 roku, gdy przejął stery od Władysława Komarnickiego, który to właśnie jego namaścił na swojego następcę. Za kadencji Zmory gorzowscy żużlowcy sięgnęli w latach 2014 i 2016 po złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski. W sumie zdobyli pięć krążków (poza tym: srebrne w 2012 i 2018 oraz brązowy w 2017).

W tym roku Stal zajęła w lidze dopiero siódme miejsce i będzie zmuszona wystąpić w barażu o trzymanie w PGE Ekstralidze. Niewykluczone, że Zmora pozostanie w Stali. O zmianach będziemy informować na bieżąco.

ZOBACZ WIDEO Piotr Świderski: Trudno szukać drużyny, która może przeszkodzić Unii. Ona dominuje na torach rywali z play-offów

Czy jesteś zaskoczony zmianami w zarządzie Stali Gorzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (37):

Wszystkie komentarze (37)

Komentarze (37)

    Wszystkie komentarze (37)
    PRZEJDŹ NA WP.PL