Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jason Doyle WP SportoweFakty / Julia Podlewska / Na zdjęciu: Jason Doyle

Żużel. Jason Doyle z przepustką na rok. Wróci do Torunia po awansie do PGE Ekstraligi

Jolanta Twarużek
Jolanta Twarużek
Dla niektórych ekstraligowych drużyn sezon już się zakończył. Jedni jadą na wakacje, a inni nie zwalniają tempa. Działacze Get Well Toruń coraz chętniej wypowiadają się w mediach na temat zmian, które zajdą w składzie drużyny w nadchodzącym sezonie.

Adam Krużyński, obecny menedżer Get Well Toruń, zdradził szczegóły rozmów przeprowadzonych z Jasonem Doylem. - Tak się umawiamy w tej chwili, że on będzie wypożyczony z naszego klubu na sezon 2020, a wróci po awansie - oznajmił w rozmowie z telewizją klubową, po wygranym spotkaniu ze Stelmetem Falubazem (46:44).

Adam Krużyński poinformował również, że gdyby klub z różnych powodów w przyszłym roku nie awansował do PGE Ekstraligi, Australijczyk nie będzie na siłę ściągany do drużyny. 

Czytaj także: Żużel. Walka z hejtem przynosi efekty. Igor Kopeć-Sobczyński zauważył poprawę w postawie kibiców

- Teraz jest ten okres, kiedy musimy tutaj szykować się do przebudowy. Będziemy teraz, w najbliższych dniach, kończyć wszystkie rozmowy z naszymi zawodnikami z obecnego składu. Zobaczymy, jak to się wszystko poukłada. Jest również koncepcja z nowymi zawodnikami, z którymi powinniśmy już jakiś kontakt nawiązywać, więc wydaje mi się, że w najbliższych tygodniach czeka nas sporo pracy - ogłosił Krużyński. 

Z wypowiedzi obecnego menadżera wynika również, że plany klubu dotyczące składu są długofalowe i ukierunkowane na szybki powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Get Well Toruń zamierza zbudować taką drużynę, która po przebudowie będzie mogła bez większych zmian kadrowych ścigać się ponownie w PGE Ekstralidze.

I o ile w tych rozmowach nie chodzi o słowa, a słowność, to toruńscy kibicie mają coraz więcej powodów, aby nastawiać się pozytywnie na zmiany zachodzące w klubie.

Czytaj także: Żużel. Pierwszy sukces nowego prezesa truly.work Stali. Szymon Woźniak zostanie na kolejny sezon

ZOBACZ WIDEO Żużel. Każdy inny wynik jak wygrana Unii będzie dużą niespodzianką. Zapowiedź półfinałów play-off PGE Ekstraligi


 

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy Get Well Toruń awansuje w nadchodzącym sezonie do PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (21):

Wszystkie komentarze (21)

Komentarze (21)

×
    Wszystkie komentarze (21)
    PRZEJDŹ NA WP.PL