Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Bartosz Przybylak / Na zdjęciu: tor po opadach deszczu

Żużel. W Lublinie ponownie przegrali z pogodą. Wtorkowa runda DMPJ przełożona

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Na wtorkowe popołudnie zaplanowana była VIII runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie. Organizatorzy zawodów ponownie przegrali z pogodą.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Niespełna miesiąc temu - 7. sierpnia w Lublinie miała odbyć się VIII runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie A. Wtedy organizatorzy przegrali z ulewnym deszczem, który na godzinę przed zawodami przeszedł nad stadionem. Sędzia stażysta Rafał Kobak oraz kwalifikator Piotr Lis postanowili odwołać zawody, a nowy termin wyznaczono na wtorek, 3 września. 

Zobacz także: Żużel. Numer startowy kością niezgody pomiędzy Włókniarzem i Przedpełskim? Brak Pedersena ucieszył kolegów z Falubazu

Zobacz także: Żużel. Zmiana kadrowej koncepcji w Sparcie. Drabik i Jamróg zostaną, wyleci Czugunow
Niestety i tym razem organizatorzy przegrali z pogodą. Już przeddzień przedstawiciele Speed Car Motoru Lublin poinformowali o przełożeniu zawodów na 9 września. Wszystko przez niekorzystne prognozy pogody dla Lublina. Decyzja władz lubelskiego żużla wydaje się być słuszna, ponieważ w nocy nad Lubelszczyzną przeszła burza, a w samej stolicy województwa lał deszcz.

ZOBACZ WIDEO Piotr Świderski: Trudno szukać drużyny, która może przeszkodzić Unii. Ona dominuje na torach rywali z play-offów

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL