Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Antonio LindbaeckWP SportoweFakty / Łukasz Łagoda / Na zdjęciu: Antonio Lindbaeck

Żużel. GKM chciał Woźniaka i Doyle'a, ale wszystko wskazuje na to, że zostanie Lindbaeck

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
MRGARDEN GKM dogadał się z Artiomem Łagutą, Przemysławem Pawlickim i Krzysztofem Buczkowskim. To samo chce zrobić z Kennethem Bjerre. Coraz więcej wskazuje również na to, że w klubie zostanie Antonio Lindbaeck.

Grudziądzanie przez większość sezonu 2019 prezentowali się naprawdę znakomicie i wydawało się, że w końcu wjadą do fazy play-off. Niestety, po przerwie wakacyjnej drużyna zaciągnęła hamulec ręczny i straciła szanse na czwórkę. Po zakończeniu rozgrywek sporo mówiło się o potrzebie zmian. Niektórzy twierdzili, że konieczne jest wymienienie Antonio Lindbaecka na kogoś silniejszego.

Działacze MRGARDEN GKM-u rozważali taki ruch i sondowali różne opcje. Te dwie najpoważniejsze stanowili Szymon Woźniak i Jason Doyle. Jak już jednak wcześniej informowaliśmy, ten pierwszy dogadał się z truly.work Stalą Gorzów i nie zmieni pracodawcy. Z drugim rozmowy się toczyły, ale wymagania finansowe Australijczyka były nie do spełnienia. Klub nie ma tyle wolnych środków, żeby wymienić Lindbaecka na mistrza świata z 2017 roku. Poza tym w środowisku słychać coraz więcej głosów, że Doyle jest dogadany z forBET Włókniarzem, gdzie miałby zastąpić Mateja Zagara.

Zobacz także: Dojdzie do prawnego sporu Doyle'a z Get Well? Zawodnik nie rozumie, dlaczego za rok ma wracać

GKM mógłby szukać jeszcze innych rozwiązań. Do wzięcia są bracia Holderowie, ale oni grudziądzan kompletnie nie przekonują. Tak samo jest z Nielsem Kristianem Iversenem. Był jeszcze pomysł z Jarosławem Hampelem. Działacze twierdzą wprawdzie, że to nadal zawodnik o dużych możliwościach, ale uważają, że kompletnie nie pasuje mu grudziądzki tor.

W tej sytuacji najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się przedłużenie współpracy z Antonio Lindbaeckiem. Gdyby tak się stało, to formacja seniorska pozostanie nienaruszona. Klub postawi na ten sam zestaw i spróbuje wycisnąć jeszcze więcej z zawodników, których miał do dyspozycji w tym roku. Wydaje się, że ma to sens.

Zobacz także: Jason Doyle? Bez 1,8 miliona złotych nie podchodź. A cztery kluby są w grze

ZOBACZ WIDEO Chris Holder powinien zostać i odkupić winy. Inaczej zapamiętają go jako przegranegoAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy GKM powinien zatrzymać Lindbaecka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (23):

 • MOTOR Zgłoś
  GKM nie betonujcie składu jak Apator, bo znów będzie sezon bez pierwszej czwórki. Moim zdaniem koniecznie powinniście wymienić jednego zawodnika. W Lbn do wymiany jest minimum dwóch
  Czytaj całość
  żeby osiągnąć coś więcej niż tylko sezon zasadniczy.
  • Xing Zao Chan Zgłoś
   Ktoś to wspomniał, że Bjerre w Lublinie. ...ho ho ho no to trzeba balonik pompować bo jeszcze flak.
   • Porto Zgłoś
    Tam do wymiany jest zawodnik jeżdżący jako prowadzący pod 11. A więc Buczek albo Przemek. A nie Anton. On jako doparowy robi robotę. Przemo pewnie kasa dużo większa a poziom podobny.
    Wszystkie komentarze (23)

    Komentarze (23)

     Wszystkie komentarze (23)
     PRZEJDŹ NA WP.PL