Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Zbigniew Boniek i Jerzy Kanclerz WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu od lewej: Zbigniew Boniek i Jerzy Kanclerz

Żużel. Poznań szykuje się na prawdziwą inwazję Polonistów. Sponsorzy dołożyli do autokarów

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Takiej mody na żużel nie było w Bydgoszczy od lat! Kibice Polonii planują tłumnie wybrać się do Poznania na finał drugiej ligi. Na chwilę obecną wiadomo o 7 busach i 4 autokarach. Wielu kibiców dojedzie też na mecz we własnym zakresie.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

Nieoficjalnie mówi się o tym, że do Poznania ma udać się nawet 2500 kibiców Polonii. Bydgoski klub wyszedł na przeciw oczekiwaniom swych fanów i umożliwił im zakup wejściówek na wyjazdowe spotkanie w klubowych kasach. Ponadto, sponsorzy klubu (m.in firmy: ZOOleszcz, Kris-Luft czy DPV Logistic) dofinansowały autokary dla kibiców.

W jednym z nich wciąż czeka kilkanaście wolnych miejsc. Zapisać można się na facebookowej stronie "Stowarzyszenie Pomagamy Polonii". Koszt wyjazdu to 15 złotych. 

W tym tygodniu rozpoczęła się również sprzedaż biletów na finałowy rewanż. Już pierwszego dnia trzeba było odstać w kolejce do kasy ponad pół godziny. Wiele wskazuje na to, że pierwszy raz od bardzo dawna (poza zeszłorocznym turniejem "Asy dla Golloba") stadion Polonii zapełni się do ostatniego miejsca.

Czytaj także: Tomasz Gollob zdradza nam plan na poprawę zdrowia

Czytaj także:  Mistrz vs mechanik z policją w tle

ZOBACZ WIDEO Tomasz Gollob robi wszystko, by stanąć na nogi

Czy moda na żużel w Bydgoszczy osiągnie kiedyś poziom tej z czasów Tomasza Golloba?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (23):

Wszystkie komentarze (23)

Komentarze (23)

×
    Wszystkie komentarze (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL