Najnowsze Wyniki/Kalendarz
mural Tomasza GollobaWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: mural Tomasza Golloba.

Żużel. Wandale nie odpuszczają. Mural Tomasza Golloba ponownie zniszczony

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Takie czyny trzeba potępiać. Wandale ponownie zniszczyli mural poświęcony ikonie polskiego speedwaya - Tomaszowi Gollobowi. Na szczęście dzieło już jakiś czas temu zostało zabezpieczone specjalną powłoką.

- Po raz kolejny mural Tomasza Golloba został oszpecony. Komu przeszkadza? Jakie motywy kierowały osobą/mi, które to zrobiły? Brak słów na takie działanie! Na szczęście został zabezpieczony powłoką anty grafitti. Dzieło w najbliższym czasie zostanie odzyskane - poinformowały osoby prowadzące fanpage Mural Tomasza Golloba.

Czytaj także: Były menedżer Polonii Piła oskarżony o fałszowanie faktur. Grozi mu 8 lat więzienia

Na muralu poświęconemu mistrzowi świata z 2010 roku pojawiły się falowane linie w odcieniach szarości. Pokryły nazwisko Golloba oraz jego wizerunek. Warto odnotować, że to już kolejny taki wybryk wandali. Po wcześniejszych dewastacjach osoby odpowiedzialne za dzieło wyciągnęły wnioski i zabezpieczyły je specjalną powłoką.

Czytaj także: Finał Złotego Kasku odwołany. Dwa turnieje Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie

Trudno ocenić, czym kierują się osoby, które niszczą mural poświęcony Tomaszowi Gollobowi. Miejmy nadzieję, że taka sytuacja już się więcej nie powtórzy. Dobre wieści są takie, że dzieło wkrótce ma zostać odnowione. Przypomnijmy, że można je podziwiać w bydgoskiej dzielnicy Miedzyń.

ZOBACZ WIDEO Prezes Ostrovii edukuje kibiców. Chce, żeby zrozumieli, że kasa na Ekstraligę może być za 2 lataAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL