Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mikkel Michelsen, Grigorij Łaguta WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Mikkel Michelsen, Grigorij Łaguta

Żużel. Cugowski mówił o problemach Motoru z Łagutą. Prezes spokojny o kontrakt Rosjanina

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Krzysztof Cugowski w Magazynie Bez Hamulców mówił, że Motor Lublin ma problem z dograniem kontraktu z Grigorijem Łagutą. Prezes klubu Jakub Kępa uspokaja, twierdząc, że warunki są ustalone i nie ma powodu do paniki.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Krzysztof Cugowski, wokalista rockowy i wielki kibic żużla i Speed Car Motoru Lublin mówił w naszym Magazynie Bez Hamulców o kłopotach klubu z przedłużeniem kontraktu z Grigorijem Łagutą. Rosjanin miał zażądać większych pieniędzy niż w tym sezonie i stąd miał się wziąć problem.

Jakub Kępa, prezes Motoru, do którego zadzwoniliśmy z pytaniem, jak to jest z Łagutą, stwierdził, że nie ma powodu do paniki. Powiedział, że przecież Grigorij zadeklarował po ostatnim meczu sezonu, iż zostaje w klubie i to słyszeli kibice. Prezes dodał też, że ma ustalone warunki umowy, a to, że Łaguta niczego nie podpisał, wynika wyłącznie z faktu, iż będzie to mógł zrobić dopiero 1 listopada, bo wtedy otwiera się okno transferowe.

Czytaj także: Vaculik ma teraz problem z Get Well. Chodzi o Holdera

W identycznej sytuacji, jak Łaguta są też Mikkel Michelsen oraz Paweł Miesiąc. Oni również ustalili warunki, a podpisy złożą w pierwszej połowie listopada. Poza tą trójką w Motorze zostają też na pewno juniorzy Wiktor Lampart i Wiktor Trofimow jr.

Jeśli idzie o wzmocnienia, to Motor pracuje nad sprowadzeniem Mateja Zagara. Jeden z naszych informatorów donosi, że w klubie myślą też o Krzysztofie Kasprzaku. Z drugiej strony w grę wchodzi pozostawienie Dawida Lamparta z bezpiecznikiem na rezerwie, czyli Robertem Lambertem. Kolejną opcją jest Grzegorz Zengota. Jego noga wciąż jednak nie jest sprawna i trudno przewidzieć, kiedy wróci do jazdy.

Czytaj także: Błąd Sparty. Torem strzeliła sobie w stopę

ZOBACZ WIDEO Cugowski pytany o kontrakt Łaguty z Motorem parsknął śmiechemCzy Łaguta zostanie w Motorze na kolejny sezon?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (72):

Wszystkie komentarze (72)

Komentarze (72)

×
    Wszystkie komentarze (72)
    PRZEJDŹ NA WP.PL