Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz BajerskiWP SportoweFakty / Ilona Jasica / Na zdjęciu: Tomasz Bajerski

Żużel. Bajerski nie wie jak zmotywować swoją drużynę przed barażem z Orłem Łodź

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Poznańskie środowisko żużlowe pogrążyło się w żałobie po sromotnie przegranym finale drugiej ligi. Power Duck Iveston PSŻ czeka teraz baraż z Orłem Łódź. Trener Bajerski nie wie jak zmotywować teraz swoich zawodników do walki

Choć po domowym zwycięstwie 59:31 poznaniacy byli niemal pewni wygranej w drugoligowych rozgrywkach, to ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz dokonała praktycznie niemożliwego i odrobiła tę potężną stratę. - Nie odpuściliśmy sobie tego meczu. Byliśmy bardzo skoncentrowani na tym, by obronić te 28 punktów. Niestety nie udało się, mówi się trudno - powiedział trener Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań Tomasz Bajerski.

- Ja na pewno nie będę gdybać. Tor był trudny, ale równy dla wszystkich. Nie możemy też usprawiedliwiać się tym, że w pierwszej serii startów sędzia dał naszym zawodnikom trzy ostrzeżenia, bo to nie miało praktycznie żadnego wpływu na przebieg spotkania - dodaje. - Bellego i Nowak dobrze poradzili sobie z torem, ale reszta po prostu nie jechała albo jechała bardzo słabo. Jest nam po prostu szkoda.

Skorpiony czekać teraz będzie bardzo trudny dwumecz z ostatnią drużyną Nice 1.LŻ - Orłem Łódź. - Póki co nie mam pojęcia jak zmotywować zawodników do barażu. To będzie niesamowicie trudne po tak strasznej porażce. Musimy wrócić do domu i na wszystkim zastanowić się na chłodno - kończy.

Czytaj także:  Trudne chwile poznańskich zawodników. "Przykre, gdy kibice odpowiadają środkowym palcem"

Czytaj także: Siedmiu wspaniałych: Matic Ivacic cichym bohaterem. Wyróżnienie dla Davida Bellego

ZOBACZ WIDEO Dyrektor Sparty wyjaśnia: Czepiają się nas o tor, ale nie robimy nic złego

Kto zwycięży w barażu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL