Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Jędrzejewski WP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Marcin Jędrzejewski

Żużel. Marcin Jędrzejewski: Spiker do zwolnienia! Przygotowania do meczu? Whisky z colą!

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
- Dokonaliśmy cudu nad Brdą! Dziękujemy kibicom, którzy przyszli na stadion i pozdrawiamy tych, którzy się nas obrazili po meczu w Poznaniu. Mieli takie prawo - cieszył się po największej w historii żużlowej remontadzie Marcin Jędrzejewski.

Marcin Jędrzejewski był jednym z tych zawodników, którzy sukces przeżyli najmocniej. Jest przecież wychowankiem bydgoskiej drużyny, który nigdy nie krył swojej miłości i przywiązania do biało-czerwonych barw. - Wrażenia są nieziemskie. Udowodniliśmy, że wiara czyni cuda. Dokonaliśmy dzisiaj cudu nad Brdą! - cieszył się były kapitan ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz.

- Dziękujemy bardzo tym kibicom, którzy przyszli dziś na stadion i pozdrawiamy tych, którzy się na nas obrazili po meczu w Poznaniu. Oczywiście mieli do tego prawo, bo tam było naprawdę ciężko, ale na swoim torze skoncentrowaliśmy się i daliśmy radę - mówi.

Szczególne zainteresowanie budzi ogromny progres w jeździe Polonistów, który dokonał się na przestrzeni tygodnia. Wielu ludzi zastanawiało się jak wyglądał specjalny tryb przygotowań do meczu wdrożony przez Polonię. - Musicie spytać Josha Grajczonka o to co najbardziej lubi pić. Whisky z colą, czyli jak my to mówimy "Speedway cola" i daliśmy radę - śmieje się Jędrzejewski.

Po ogromnym domowym zwycięstwie Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań mało kto wierzył w odrobienie strat. Nawet prezes Jerzy Kanclerz miał co do tego spore wątpliwości. - Zrobiliśmy prezesowi psikusa! I bardzo dobrze! Spiker też nie wierzył i powiedziałem wtedy: "Spiker do zwolnienia!", bo co to za spiker co nie wierzy we własną drużynę? Ważne, że my nie straciliśmy wiary. Udało się nam! - kończy.

Czytaj także: Trudne chwile poznańskich zawodników. "Przykre, gdy kibice odpowiadają środkowym palcem"

Czytaj także: Siedmiu wspaniałych: Matic Ivacic cichym bohaterem. Wyróżnienie dla Davida Bellego

ZOBACZ WIDEO Vaculik zdradza jak wyglądała męska rozmowa Pedersena z Jensenem

Czy wierzyłeś w awans ZOOleszcz Polonii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • zong Zgłoś
  Jest przecież wychowankiem bydgoskiej drużyny, który nigdy nie krył swojej miłości i przywiązania do biało-czerwonych barw.
  Czytaj całość
  ____________________________________________________________________________________-Jasne juz 2 spier... z tonacego okretu,wrocil bo nie mial wyjscia,siedzial na lwie rezerwowych w Lodzi bez szansy na jakis udzial w meczu
  • brak_zawodnika Zgłoś
   Dalej żyjcie w przekonaniu że wygrali to w sportowej walce. Kiedyś był "piłkarski poker", teraz jest żużlowy. A przecież właśnie o kanclerzu mówią jaki to z niego
   Czytaj całość
   pokerzysta...
   • PAT Piła Zgłoś
    Oni nadal myślą że są tacy super?Przecież już wszyscy wiedzą dlaczego chłopaki z PSŻ nie pojechali.
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL