Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mikkel MIchelsenWP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Mikkel MIchelsen.

Żużel. W niedzielę Klindt szalał w Rybniku na silnikach Michelsena. Właściciel sprzętu przydałby się w PGG ROW-ie

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Nicolai Klindt w niedzielnym meczu Ostrovii w Rybniku stracił tylko 2 punkty. Był piekielnie szybki, korzystając z silników Mikkela Michelsena, który na dokładkę pomagał mu w parku maszyn. Mówi się, że PGG ROW powinien podjąć rozmowy z Michelsenem.

W niedzielę PGG ROW Rybnik radował się z awansu, ale w poniedziałek ruszyła akcja PGE Ekstraliga. Prezes PGG ROW-u Krzysztof Mrozek na razie nie mówi o nazwiskach, bo w tej chwili koncentruje się na zgromadzeniu wszelkich informacji finansowych. Jak już będzie znał wysokość wsparcia od tytularnego sponsora i miasta, to wtedy będzie wiedział, z czym rusza na transferowe łowy i w jakich zawodników ma celować.

W tej chwili pewne jest to, że PGG ROW będzie chciał zatrzymać trójkę Kacper Woryna, Siergiej Łogaczow, Daniel Bewley. Zostać ma też raczej Mateusz Szczepaniak. Raz, że w kilku meczach, z finałem włącznie, pokazał się z naprawdę dobrej strony. Dwa, że rynek transferowy polskich zawodników jest ubogi. W przypadku spekulacji związanych z Rybnikiem pojawia się właściwie tylko jedno nazwisko - Rune Holta. O Norwega z polskim paszportem będzie też jednak chciał powalczyć forBET Włókniarz Częstochowa.

Czytaj także: Cugowski mówi o problemie Motoru z Łagutą. Prezes klubu uspokaja

Gdy idzie o zagraniczne opcje, to trudno cokolwiek powiedzieć poza tym, że prezes Mrozek woli młodych zawodników. Uważa, że tacy nie zakręcą gazu, oraz że będą walczyć na całego, bo będą chcieli się pokazać z dobrej strony i zapracować na lepsze kontrakty w przyszłości. Młodych zdolnych aż tak wielu nie ma, ale najpewniej PGG ROW będzie się przyglądał temu, co stanie się w Betard Sparcie Wrocław z takimi zawodnikami, jak Max Fricke czy Gleb Czugunow. Na listę może też trafić Vaclav Milik, który swego czasu z Rybnika wypłynął na szerokie wody. Mocnymi kandydatami do jazdy w ekipie beniaminka mogą też być Jack Holder, czy Brady Kurtz (o ile będzie opcja wypożyczenia).

Nie można też wykluczyć rozmów PGG ROW-u z Mikkelem Michelsenem ze Speed Car Motoru. Ma on ustalone warunki w Lublinie, ale niczego nie podpisał, więc to jest ta furtka przez którą, być może, będzie chciał przejść ROW. W niedzielę Nicolai Klindt z Arged Malesa TŻ Ostrovii szalał, jadąc na silnikach Michelsena. Jednak w śląskim klubie nie chcą Klindta, natomiast o mającym bazę w Rybniku drugim z Duńczyków wypowiadają się pochlebnie.

Czytaj także: Menedżer Fogo Unii: nie oddamy nikomu Hampela

ZOBACZ WIDEO Cugowski pytany o kontrakt Łaguty z Motorem parsknął śmiechem

Czy PGG ROW powinien rozmawiać z zawodnikami, którzy mają wstępne porozumienia z innymi klubami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (25):

 • RECON_1 Zgłoś
  Teraz będą artykuły o tym że Mrozek będzie się chcial odgeyzc lublinowi za lagute i będzie pobierał im Michelsena.
  • -Stan- Zgłoś
   Może jeszcze jedno. Nie dziwiło mnie, że Michelsen pomaga swemu koledze Klintowi. Tylko dziwiło mnie dlaczego w stroju klubu z Ostrowa. Tym ośmieszył nie tylko swój Klub macierzysty
   Czytaj całość
   Motor Lublin i swoich sponsorów. Tym zachowaniem przebił rolę mechanika Śledzia tak wyśmiewaną na tym forum.
   • -Stan- Zgłoś
    Każdy kibic musi pamiętać, że dopóki kontrakt nie podpisany zawodnika można przypisać do każdego Klubu. Zmiana upodobań klubowych zawodników jest bardzo zmienna, zależna w
    Czytaj całość
    szczególności od korzyści finansowych.
    Wszystkie komentarze (25)

    Komentarze (25)

     Wszystkie komentarze (25)
     PRZEJDŹ NA WP.PL