Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel KaczmarekWP SportoweFakty / Michał Krupa / Daniel Kaczmarek.

Żużel. Daniel Kaczmarek wybrał klub na sezon 2020. Unia Tarnów zaczyna budowę składu

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Daniel Kaczmarek w sezonie 2020 nadal będzie reprezentować barwy Unii Tarnów. W poniedziałek 22-latek spotkał się z władzami klubu i uzgodnił warunki nowego kontraktu.

Miniony sezon był dla Daniela Kaczmarka pierwszym spędzonym w gronie seniorów. Dlatego były mistrz Polski juniorów postanowił przenieść się o klasę niżej i wybrał starty w Nice 1.LŻ. Z perspektywy czasu należy uznać jego decyzję za słuszną, bo w barwach Unii Tarnów wykręcił średnią biegową na poziomie 1,53.

Kaczmarek poczuł się dobrze w Tarnowie, dlatego też dość szybko ustalił warunki startów w sezonie 2020. W poniedziałek doszło do spotkania pomiędzy nim a szefostwem klubu, po którym obie strony uścisnęły sobie dłonie - poinformował serwis unia.tarnow.pl.

Czytaj także: Tak PGG ROW Rybnik fetował awans do PGE Ekstraligi

W minionym sezonie tarnowskie "Jaskółki" awansowały do fazy play-off Nice 1. LŻ. W półfinale rozgrywek musiały uznać wyższość późniejszego triumfatora ligi, PGG ROW-u Rybnik.

Skład Unii na przyszłoroczne rozgrywki pozostaje niewiadomą. Kaczmarek jest pierwszym żużlowcem, który zobowiązał się do startów w Tarnowie w roku 2020. Wiele wskazuje za to, że z klubem pożegna się dotychczasowy lider, Wiktor Kułakow. Ważną umowę ma za to Peter Ljung, choć Szwedem interesują się inne ośrodki I-ligowe. 

Czytaj także: Kacper Woryna nie zamierza niczego deklarować

ZOBACZ WIDEO Chińczycy chcieli aresztować Buczkowskiego. Za brak wizy

Czy Daniel Kaczmarek będzie krajowym liderem Unii Tarnów w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL