Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Luke BeckerWP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Luke Becker

Żużel. Wtorek na Wyspach. Spotkanie o pietruszkę w Peterborough

Tomasz Janiszewski
Tomasz Janiszewski
Zaplanowany na wtorkowy wieczór mecz Peterborough z Wolverhampton nie ma już żadnego znaczenia dla układu tabeli rundy zasadniczej w Premiership. Dla Wolves będzie to ostatnie przetarcie przed rozpoczynającą się wkrótce fazą play-off.

Po tym jak w poniedziałek Ipswich Witches przegrało z Poole Pirates (39:51), drużyna prowadzona przez legendarnego menadżera Petera Adamsa jest już pewna zajęcia trzeciego miejsca po rundzie zasadniczej Premiership.

Wolverhampton jadą więc do ostatniego Peterborough na głównej przetarcie przed rundą play-off. Miejscowe Pantery fatalny sezon chciałyby zakończyć jednak zwycięstwem i móc dobić do bariery 20 zdobytych punktów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Premiership: Swindon Robins zrobiło swoje i teraz czeka

Składy

Peterborough Panthers - Wolverhampton Wolves, godz. 20:30, RELACJA LIVE -->

Peterborough Panthers: Charles Wright, Tyron Proctor, Hans Andersen, Scott Nicholls, Rohan Tungate, Ulrich Oestergaard, Jason Garrity

Wolverhampton Wolves: Sam Masters, Kyle Howarth, Rory Schlein, Nick Morris, Jacob Thorssell, Ryan Douglas, Luke Becker

Premiership

MDrużynaMPktZRP+/-
1.Swindon Robins24501419+153
2.Poole Pirates23481427+48
3.Wolverhampton Wolves244212111+45
4.Ipswich Witches244211211-37
5.Belle Vue Aces244112111+10
6.King's Lynn Stars233192120
7.Peterborough Panthers24206117-219

ZOBACZ WIDEO Cugowski pytany o kontrakt Łaguty z Motorem parsknął śmiechem

Czy Wolverhampton pokona we wtorek Peterborough?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL