Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Miss Startu PGE Ekstraligi - Klaudia KraskaMateriały prasowe / PGE Ekstraliga / Na zdjęciu: Miss Startu PGE Ekstraligi - Klaudia Kraska

Żużel. Klaudia Kraska nową Miss Startu PGE Ekstraligi 2019

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
24-letnia Klaudia Kraska z Lublina została Miss Startu PGE Ekstraligi 2019. Reprezentantka beniaminka rozgrywek zdeklasowała swoje kontrkandydatki w głosowaniu internetowym, uzyskując 27,29 proc. głosów.

Drugie miejsce w konkursie wywalczyła Agnieszka Pawlusek z Fogo Unii Leszno (15,05 proc.), a trzecie Adrianna Strzałka ze Stelmetu Falubazu Zielona Góra (14,72 proc.). Cała trójka pojawi się na Gali PGE Ekstraligi, 7 października w Warszawie, gdzie nastąpi również wręczenia nagród w konkursie.

Szczegółowe wyniki głosowania dostępne są TUTAJ.


ZOBACZ WIDEO Chińczycy chcieli aresztować Buczkowskiego. Za brak wizy

na Facebooku.

Komentarze (16):

 • M-LU Zgłoś
  Gratulacje byłem na 1000%pewny wgranej !!!!! Dodam tylko jedno takie powiedzenie Ferrari to się nie okleja bo po co jak i tak jest piękne !!!
  • BartekS Zgłoś
   To nie konkurs na najpiękniejszą podrpowadzajacą, nie ma się co czarować, tylko na najbardziej zgranych kibiców. I tutaj Lublin wprowadza nową jakość i świeżość :)
   • Tony Adam Zgłoś
    Bądź tu człowieku mądry i wybierz... Cała paleta barw... Szczęście w nieszczęściu polega na tym, że nie mam 90 lat, nie mam "rozrusznika" serca i nie byłem w jury. W
    Czytaj całość
    przeciwnym wypadku mógłby "stanąć"... rozrusznik... ;)
    Wszystkie komentarze (16)

    Komentarze (16)

     Wszystkie komentarze (16)
     PRZEJDŹ NA WP.PL