Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kadr z magazynu Bez HamulcówWP SportoweFakty / Kadr z magazynu Bez Hamulców

Żużel. Szukamy współpracowników! Dołącz do redakcji żużlowej WP SportoweFakty!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Kochasz żużel, jesteś kreatywny i potrafisz przelewać myśli na papier? Dołącz do najpopularniejszego i najlepszego serwisu żużlowego w Polsce! WP SportoweFakty szukają współpracowników.

Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz i uczęszczasz na zawody żużlowe. Jeśli masz lekkie pióro, nie boisz się pracy z dyktafonem, potrafisz przekazywać informacje i chcesz być bliżej środowiska żużlowego - koniecznie zgłoś się do nas. Wybrani dziennikarze WP SportoweFakty mają m.in. szansę współtworzyć magazyn "Bez Hamulców".

Przygotuj tekst próbny (np. komentarz lub analizę do któregoś z bieżących tematów) i wyślij go na adres wojciech.ogonowski@grupawp.pl. Napisz też kilka zdań o sobie i podaj nr kontaktowy.

Wymagania:
- Kreatywność
- Praca z dyktafonem
- Umiejętność przelewania myśli na papier

Mile widziane:
- Znajomość języków obcych
- Doświadczenie w pracy dziennikarskiej

Oferujemy:
- Wynagrodzenie za pracę
- Akredytacje na zawody

ZOBACZ WIDEO Dyrektor Sparty wyjaśnia: Czepiają się nas o tor, ale nie robimy nic złegoPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (7):

 • Jerzy Figiel Zgłoś
  Wywalcie Ostafę, to może się zdecyduję. Nie można pracować pod wodzą kogoś kto jest beznadziejny w temacie żużla.
  • pz0 Zgłoś
   Uświadomili sobie nędzny poziom jaki prezentują i liczą że ktoś w końcu będzie w stanie cokolwiek zmienić. Zdecydowali się jest na nowatorski krok i będą płacić za pracę.
   Czytaj całość
   Odważna decyzja, zapewne będzie komentowana w mediach światowych.Co do tych akredytacji to byłbym ostrożny. Czosnyce i Hynkowi też obiecali, a teraz świecą oczami. Karkołomne wymagania - praca z dyktafonem. Oj Ostaf, teba się chyba za ciebie pomodlić.
   • yes Zgłoś
    Może chodzi też o uzupełnienie? Wiadomość SF z 15 sierpnia 2019, 23:01:"W czwartek dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku zaledwie 24 lat zmarła nasza redakcyjna
    Czytaj całość
    koleżanka Malwina Pawlaszczyk".
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL