Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper WorynaWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Kacper Woryna

Żużel. Kacper Woryna na motocyklu żużlowym na ulicach miasta. "Jak dojechać na Stadion Śląski?" (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
- Przepraszam, jak dojechać na Stadion Śląski? - pytał Kacper Woryna mieszkańców Chorzowa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zawodnik PGG ROW-u Rybnik wyjechał na ulice miasta na motocyklu żużlowym.

W najbliższą sobotę na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozegrany zostanie 4. turniej finałowy TAURON SEC. To właśnie w "kotle czarownic" poznamy nowego żużlowego mistrza Europy, a szansę na triumf w europejskim czempionacie ma Kacper Woryna. 23-latek będzie mógł liczyć na głośny doping fanów, bo Chorzów oddalony jest od jego rodzinnego Rybnika o kilkadziesiąt kilometrów.

Woryna wziął też udział w akcji promującej sobotni turniej. Zawodnik PGG ROW-u Rybnik ubrał żużlowy kombinezon i wyjechał na ulice miasta, by pytać o… dojazd na Stadion Śląski.

Czytaj także: Jarosław Hampel mistrzem w czołganiu

Patrząc na reakcje niektórych przechodniów, byli oni wyraźnie zaskoczeni, gdy zobaczyli motocykl żużlowy, pozbawiony hamulców czy świateł, w ruchu ulicznym. Napotkani przez Worynę mieszkańcy Chorzowa chętnie jednak udzielali mu wskazówek, co do dojazdu na obiekt.

Przed ostatniem turniejem finałowym TAURON SEC liderem cyklu jest Grigorij Łaguta z 34 punktami na koncie. Kacper Woryna jest czwarty z 29 "oczkami".

Czytaj także: Finał PGE Ekstraligi wstrzymany z powodu kibicówPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Kacper Woryna zdobędzie w tym roku medal w TAURON SEC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL