Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tobiasz MusielakWP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak

Żużel. Jedna telewizja chciała pokazać baraż o Nice 1. LŻ. Zapadła ostateczna decyzja

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
GKSŻ rozpisała konkurs ofert na prawa do transmisji z barażu o Nice 1. LŻ, w którym zmierzą się zespoły Orła Łódź i Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań. Dla kibiców mamy kiepską wiadomość. Żadna telewizja nie pokaże tych spotkań.

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że zainteresowanie transmisjami z barażu o pierwszą ligę było niewielkie. - Wpłynęła do nas tylko jedna oferta - mówi nam Zbigniew Fiałkowski z GKSŻ. Jej szczegóły żużlowa centrala przedstawiła klubom z Łodzi i Poznania, i temat bardzo szybko upadł.

- Oferta została odrzucona, bo nie była zadowalająca dla obu klubów i Głównej Komisji Sportu Żużlowego. To oznacza, że transmisji ze spotkań barażowych o Nice 1. LŻ w tym roku nie będzie - dodaje Fiałkowski.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie Orła i Power Duck Iveston PSŻ-u odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 14:30. Rewanż został zaplanowany tydzień później na torze w Poznaniu.

W tych samych terminach odbędą się baraże o PGE Ekstraligę, w których truly.work Stal Gorzów będzie rywalizować z Arged Malesa TŻ Ostrovią. Transmisję na żywo z obu spotkań przeprowadzi nSport+. Pierwszy mecz w niedzielę o 19:00 w Gorzowie Wielkopolskim.

Zobacz także: Stelmet Falubaz szykuje bombę transferową? Chodzi o zawodnika zagranicznego!

ZOBACZ WIDEO: Stelmet Falubaz szykuje bombę transferową? Chodzi o zawodnika zagranicznego!

Kto wygra baraż o Nice 1. LŻ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (23):

Wszystkie komentarze (23)

Komentarze (23)

×
    Wszystkie komentarze (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL