Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Motor - Stal Andreas Jonsson za plecami Szymona WoźniakaWP SportoweFakty / Michał Chęć / Motor - Stal. Andreas Jonsson za plecami Szymona Woźniaka.

Żużel. Mecz barażowy o PGE Ekstraligę odwołany. Wszystko przez niekorzystne prognozy pogody

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Niekorzystne prognozy pogody sprawiły, że odwołano zaplanowany na niedzielę mecz barażowy o PGE Ekstraligę pomiędzy truly.work Stalą Gorzów a Arged Malesa TŻ Ostrovią. W tej chwili nieznany jest nowy termin rozegrania zawodów.

W niedzielę miała rozpocząć się batalia barażowa o miejsce w PGE Ekstralidze w sezonie 2020. Niekorzystne prognozy pogody dla województwa lubuskiego sprawiły, że władze truly.work Stali Gorzów wystąpiły do zarządcy ligi o odwołanie starcia z Arged Malesa TŻ Ostrovią.

W tej chwili nie wiadomo, kiedy dojdzie do rozegrania spotkania barażowego. Gorzowianie i ostrowianie nie mają zbyt wiele wolnego czasu, bo zgodnie z terminarzem już w kolejną niedzielę (6 października) ma się odbyć rewanż na stadionie w Ostrowie Wielkopolskim.

Czytaj także: Janusz Kołodziej wygrał Memoriał Rempały

Nieoficjalnie wiadomo, że padł pomysł, aby spotkania przesunąć o tydzień. Oznaczałoby to, że 6 października drużyny spotkałyby się w Gorzowie, a 13 października doszłoby do rewanżu w Wielkopolsce.

Arged Malesa TŻ Ostrovia wywalczyła sobie prawo startu w barażach, po tym jak zajęła drugie miejsce w rozgrywkach Nice 1. LŻ. Za to truly.work Stal Gorzów została sklasyfikowana na przedostatnim miejscu w tabeli PGE Ekstraligi.

Czytaj także: Meczu barażowego nie będzie w telewizji

ZOBACZ WIDEO: Pedersen lepszy od Lindbaecka. Trener twierdzi, że liczby nie kłamią

Kto wywalczy prawo jazdy w PGE Ekstralidze w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (49):

Wszystkie komentarze (49)

Komentarze (49)

    Wszystkie komentarze (49)
    PRZEJDŹ NA WP.PL