Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian Miedziński WP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Na zdjęciu: Adrian Miedziński

Żużel. Jest skład Get Well na 2020! Są wielkie powroty i nowa nazwa!

Dawid Borek
Dawid Borek
Torunianie odkryli wszystkie karty na sezon 2020! W barwach macierzystego klubu znów będzie startował Adrian Miedziński, a drużyna w Nice 1.LŻ wystartuje pod nazwą Apator Toruń!

Po konferencji prasowej zorganizowanej przez Get Well Toruń wiemy już praktycznie wszystko pod kątem sezonu 2020. Przemysław Termiński wyłożył na stół wszystkie karty.

Właściciel klubu przekazał, że jego firma podpisała kontrakty sponsorskie z Wiktorem Kułakowem, Chrisem Holderem, Jackiem Holderem i aktualnie zawodnikiem Orła Łódź (nazwisko nie padło, ale wiadomo, że chodzi o Tobiasza Musielaka), do tego zawarto porozumienie z braćmi Michałem i Bartoszem Curzytkami.

Warunki kontraktu ustalił ponadto Adrian Miedziński, który wraca do macierzystego klubu po dwóch latach startów w forBET Włókniarzu Częstochowa. Miedziński podpis pod umową złoży w listopadzie, gdy otworzy się okno transferowe.

Wiadomo też, że toruńska drużyna w sezonie 2020 wystartuje pod nazwą Apator Toruń (w członie pojawi się jeszcze nazwa sponsora tytularnego), a poprowadzi ją Tomasz Bajerski.

Jeśli chodzi natomiast o posiadającego ważny kontrakt Jasona Doyle'a, australijski żużlowiec trafi do innego klubu na zasadzie wypożyczenia.

Zobacz też:
Żużel. Konflikt Kościecha - Frątczak. Trener GKM-u wyjaśnia, o co poszło
Żużel. Kibice Get Well opluli wychowanka. On sam mówi, że popełnił błąd

ZOBACZ WIDEO Miejscowi juniorzy pojechali świetnie, ale brąz dla przyjezdnych. Skrót meczu Stelmet Falubaz - forBET Włókniarz

Czy jesteś zaskoczona/y ruchami w Toruniu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (106):

 • MartinezZz Zgłoś
  No ja juz tego nie rozumiem. Napisalem że 3 trafione transfery, pomysł z Holderami zły, o juniorach za wiele nie można powiedzieć i że licze w końcu na jakiś talent ze szkółki.
  Czytaj całość
  KOMENTARZ USUNIĘTY. Czy wam Spoortowym Syfom się w dupach poprzewracało takie coś usuwać ? Co to za cenzura na waszym portalu? Kpina.
   • ckm12bz Zgłoś
    Toruń jak szybko awansuje , tak szybko spadnie . Z holderami to marne szanse na utrzymanie będą . Miedziak ok. Musielak i Kułakow tez , ale takie ogniwa jak kangury powinno sie eliminować
    Czytaj całość
    już dwa sezony temu ! Starszy z braci to pewnie wie że go nikt nie chce w elipie . Wszystko się kiedyś zaczyna i kończy !
    Wszystkie komentarze (106)

    Komentarze (106)

    ×
     Wszystkie komentarze (106)
     PRZEJDŹ NA WP.PL