Najnowsze Wyniki/Kalendarz
tor po opadach deszczu Facebook / Start Gniezno / Na zdjęciu: tor po opadach deszczu

Żużel. Pogoda górą w Wielkiej Brytanii. Będzie zmiana gospodarza w półfinale Premiership

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na czwartek półfinał brytyjskiej Premiership pomiędzy Swindon Robins a Wolverhampton Wolves. Wyznaczona została już nowa data rozegrania spotkania.

Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych półfinał Premiership Swindon Robins - Wolverhampton Wolves został odwołany.

- Nie chcieliśmy mieć do czynienia z sytuacją, w której fani przychodzą w deszczowy wieczór na stadion bez powodu. Podobnie z ekipą telewizyjną, która przyjechałaby nagrywać padający deszcz - powiedział dyrektor Swindon Robins Steve Park w rozmowie ze swindon-speedway.com.

Nowy termin wyznaczony został na czwartek, 10 października. Oznacza to, że pierwszy mecz odbędzie się nie w Swindon, a w Wolverhampton. To spotkanie ma odbyć się zgodnie z planem w najbliższy poniedziałek.

- Uważamy, że podjęliśmy logiczną decyzję, która leży w najlepszym interesie wszystkich stron. Oczekujemy, że oba kluby będą cieszyły się lepszą pogodą w przyszłym tygodniu - dodał Park.

Na swojego rywala w finale czeka już Ipswich Witches, które w półfinale uporało się ze zwycięzcą rundy zasadniczej Poole Pirates.

Czytaj także:
Grand Prix. Komplet podiów dla Polaków? W Toruniu mogą dokonać historycznej rzeczy
MSC Brokstedt mistrzem Niemiec. Rune Holta jednym z liderów (relacja)


ZOBACZ WIDEO: Trener Ostrovii w Stali Gorzów? Prezes mówi, że w klubie o tym myślą

Kto awansuje do finału Premiership?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL