Najnowsze Wyniki/Kalendarz
upadek Matica Ivacica YouTube / Plochá Dráha CZECH SPEEDWAY / Na zdjęciu: upadek Matica Ivacica.

Żużel. Fura szczęścia Matica Ivacica. Wyszedł cało z koszmarnej kraksy

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Bardzo dobre wieści na temat stanu zdrowia Matica Ivacica po koszmarnej kraksie w 71. Zlatej Prilbie. Słoweniec wyszedł z niej bez większego szwanku - nabawił się jedynie guzów i potłuczeń.

Niedzielny upadek Matica Ivacica wyglądał podobnie do kraksy, która skończyła karierę Darcy'ego Warda. Do kolizji Słoweńca doszło w jego pierwszym biegu ćwierćfinałowym Zlatej Prilby. W trakcie walki o pierwsze miejsce, nadział się na koło rywala i z impetem uderzył w bandę - w miejscu, gdzie kończy się "dmuchawiec" i zaczyna się "gołe" ogrodzenie.

Czytaj także: Trwa budowanie kadry Polonii Bydgoszcz. Warunki kontraktu ustalił Josh Grajczonek

Tuż po upadku Ivacic na moment stracił przytomność. Później trafił do karetki, którą został przewieziony do szpitala. Pierwsze wieści napływające z Pardubic mówiły o uszkodzeniu któregoś z kręgów. Na szczęście diagnozy te zostały wykluczone po kolejnych badaniach.

- Obecnie Matic przebywa już na obserwacji w centrum klinicznym w słoweńskiej Ljubljanie, skąd sam uspokoił fanów - poważny wypadek zakończył się na guzach, siniakach i bólu - przekazali przedstawiciele ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz (polskiego klubu Ivacica) za pośrednictwem Facebooka.

Czytaj także: Zlata Prilba dla Jasona Doyle'a! Podobny upadek do Darcy'ego Warda (relacja)

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020: Łotwa - Polska. Szymański zawiedziony sytuacją w klubie. "Czołówka dawno nam odjechała"



POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL