Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz WalasekNewspix / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Grzegorz Walasek

Żużel. Skład Arged Malesa TŻ Ostrovii prawie gotowy. Grzegorz Walasek zostaje w klubie

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Grzegorz Walasek nie odejdzie z Arged Malesa TŻ Ostrovii. Z naszych informacji wynika, że zawodnik właśnie uzgodnił warunki kontraktu z klubem. Tym samym dołączył do Tomasza Gapińskiego, Nicolaia Klindta i Sama Mastersa.

Zawodnik Arged Malesa TŻ Ostrovii pojechał świetnie w pierwszym barażu o PGE Ekstraligę, który odbył się na torze w Gorzowie i ruszyła dyskusja na temat jego przyszłości. W środowisku pojawiały się nawet głosy, że doświadczony żużlowiec może rozstać się z ostrowskim klubem. Nic takiego się jednak nie stanie.

Z naszych informacji wynika, że Walasek spotkał się w piątek z działaczami Ostrovii i przekazał im, że nie zamierza się nigdzie ruszać. Zawodnik zapewnił, że nie prowadzi żadnych rozmów z innymi zespołami, bo świetnie czuje się w Ostrowie. Uzgodnienie warunków współpracy na sezon 2020 przebiegło bardzo sprawnie.

Wcześniej pozostanie w zespole Mariusza Staszewskiego zadeklarowali Tomasz Gapiński, Sam Masters i Nicolai Klindt. Ten ostatni znajduje się wprawdzie na celowniku truly.work Stali Gorzów, ale ostrowianie są przekonani, że Duńczyk dotrzyma danego im słowa.

ZOBACZ WIDEO: Madsen wysyłał innym sms-y zanim dogadał się z Włókniarzem

Zobacz także: Jarosław Hampel niczego nie obiecuje. Chce wrócić do wysokiej formy

Ostrovia może mówić o dużym sukcesem. Działaczom na czele z prezesem Radosławem Strzelczykiem i wiceprezesem Waldemarem Górskim udało się zatrzymać zawodników, którzy doprowadzili klub do ogromnego sukcesu w minionym sezonie. Przypomnijmy, że ostrowianie zakończyli zmagania w Nice 1.LŻ na drugim miejscu. Byli największą rewelacją rozgrywek. W przyszłym roku wcale nie musi być gorzej, bo drużyna Mariusza Staszewskiego ma być jeszcze silniejsza.

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy zatrzymanie Grzegorza Walaska to dobry ruch Ostrovii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (23):

Wszystkie komentarze (23)

Komentarze (23)

    Wszystkie komentarze (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL