Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper GomólskiWP SportoweFakty / Wiesław Wardaliński. / Na zdjęciu: Kacper Gomólski

Żużel. Zawodnik podpisał umowę z Grupą Zdunek. W czwartek spotkanie i licytacja gadżetów

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
W czwartek ujawnione zostaną personalia zawodnika, który zwiąże się umową sponsorską z Grupą Zdunek. Jak dotychczas, dwóch gdańskich zawodników zdradziło, że będzie reprezentować Wybrzeże w kolejnym sezonie.

Jak już informowaliśmy, przed II Memoriałem Henryka Żyto, Mikkel Bech i Kacper Gomólski ujawnili, że zostaną w Zdunek Wybrzeżu na kolejny sezon. Gdańszczanie budują trzon zespołu na 2020 rok. - Budujemy zespół wymieniając słabsze ogniwa na silniejsze. Jak wiele razy mówiłem chcemy ewolucji, a nie rewolucji - powiedział Tadeusz Zdunek.

W czwartek w godzinach 16:00-19:00 kibice Wybrzeża będą mogli negocjować ceny klubowych gadżetów z zawodnikiem, który zawarł umowę sponsorską z Grupą Zdunek na sezon 2020. Przy okazji poznają jego personalia.

Interpelacja poselska na stadionie Gwardii Warszawa. Zobacz więcej!

Grupa Zdunek to tytularny sponsor klubu znad morza od kilku lat i trudno przypuszczać, że zawodnik, który będzie miał podpisaną umowę z tą firmą, nie będzie reprezentował klubu z Gdańska w 2020 roku. Przypomnijmy, że do początku okresu transferowego nie można podpisywać kontraktów z zawodnikami z innych klubów.

Zobacz jak Rune Holta został Polakiem!

Jak udało nam się dowiedzieć, żużlowiec który w czwartek pojawi się w Gdańsku otrzymał zgodę ze swojego obecnego klubu na umowę z firmą prowadzoną przez Tadeusza Zdunka.

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Zengota zszokował kibiców. "Lekarz w Polsce widząc moją nogę zbladł"Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy kluby powinny mieć możliwość oficjalnego podpisywania kontraktów wcześniej, tuż po sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL