Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz ZmarzlikWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik

Żużel. Zobacz Czarny Charakter w nsport+! "Droga do złota" czyli jak Zmarzlik został mistrzem świata.

Kamil Hynek
Kamil Hynek
O pierwszym sukcesie, mistrzowskich marzeniach i codziennym życiu opowie Bartosz Zmarzlik w poniedziałek w nsport+. O godzinie 22 premiera reportażu z cyklu Czarny Charakter pt. "Droga do złota".

Jaki był jako dziecko, gdzie wygrał swój pierwszy ważny turniej, co go napędzało do rywalizacji z kolegami. Bartosz Zmarzlik chwilę po zdobyciu złota podzieli się z widzami kilkoma tajemnicami ze swojego sportowego życia.

CZYTAJ TAKŻE: Falubaz bez bomb. Jedną pogonił!

- Wybraliśmy się z kamerą do Kinic. Udało nam się przyłapać mistrza świata na codziennych czynnościach w ogrodzie. Pokażemy co u Bartka po największym sukcesie w karierze, a on sam opowie jak wyglądał decydujący turniej o złotym medalu. Zdradzi też kiedy pierwszy raz pomyślał o tym, że nadchodzi ten niezwykły czas. No i zadedykuje ważnej osobie ten mistrzowski tytuł - mówi autor reportażu Gabriel Waliszko.

W programie wypowiedzą się ponadto rodzice mistrza świata, którzy odegrali wręcz kluczowe role w jego sukcesie, a na występ przed kamerą decydują się niezwykle rzadko. Uchylą nie jednego, a parę rąbków tajemnicy. Dowiemy się m.in. kiedy syn zaczął jeździć na motocyklach, jak przeżywają jego wyścigi i jaki jest przepis na złote dziecko.

CZYTAJ TAKŻE: Wzięli Doyle'a więc pojadą w finale?

Na szklanym pojawią się także pierwsi trenerzy i najważniejszy nauczyciel trzeciego polskiego indywidualnego mistrza świata w historii. Nie zabraknie emocji, jakie towarzyszyły najważniejszym kobietom Bartosza podczas toruńskiego finału na Motoarenie.

Premiera w poniedziałkowy wieczór w kanale nsport+ o 22:00.

ZOBACZ WIDEO Cieślak o odejściu Miedzińskiego z Włókniarza. "Dużo do powiedzenia miał jego sponsor"Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy obejrzysz Czarny Charakter z udziałem Bartosza Zmarzlika?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL