Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz Kłopot / Na zdjęciu: Grzegorz Kłopot

Żużel. Grzegorz Kłopot może poprowadzić Power Duck Iveston PSŻ Poznań

Sebastian Zwiewka
Sebastian Zwiewka
Power Duck Iveston PSŻ Poznań jest obecnie na etapie poszukiwań nowego szkoleniowca. Według naszych informacji, wybór został już dokonany. Drugoligowiec może wkrótce ogłosić na tym stanowisku Grzegorza Kłopota.

Drużyna ze stolicy Wielkopolski szuka nowego szkoleniowca od kilku tygodni, ponieważ Tomasz Bajerski zdecydował się na odejście do Apatora Toruń. Sternicy Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań mają związane ręce. Żużlowcy zawiedli w kluczowym momencie i klub z Poznania kolejne rozgrywki spędzi w 2. Lidze Żużlowej. Niektórych trenerów praca w najniższej klasie rozgrywkowej nie interesuje, ale przekonać miał dać się Grzegorz Kłopot.

Według naszych informacji, to właśnie on może zostać niebawem ogłoszony nowym szkoleniowcem drugoligowca. Arkadiusz Ładziński w wywiadzie dla naszego portalu ostatnio przyznał, że ma już kandydata na to stanowisko. - Mamy już na oku nowego trenera i jesteśmy bardzo blisko porozumienia. Nie chcę na razie mówić o kogo chodzi, ale jest to dobry szkoleniowiec. Jestem przekonany, że będzie potrafił złożyć dobrą ekipę z naszych zawodników. Nazwisko podamy jak dopięte będą wszystkie szczegóły i złożone zostaną wszystkie podpisy. Dopiero wtedy poinformujemy kibiców - mówił prezes PSŻ-u.

Zobacz takżeŻużel. Oceniamy drużyny po sezonie. W Poznaniu sukces i niedosyt jednocześnie

41-latek jest byłym żużlowcem i wychowankiem klubu z Zielonej Góry. Jeżeli nasze informacje zostaną potwierdzone, to wróci do Poznania po dekadzie. W latach 2007-2009 zdobywał punkty dla PSŻ-u. W swojej karierze reprezentował także barwy drużyn z Gdańska, Piły oraz Ostrowa Wielkopolskiego. Karierę zawodniczą zakończył w 2010 roku.

Informację zweryfikowaliśmy w trzech niezależnych źródłach. Próbowaliśmy się jeszcze skontaktować z Grzegorzem Kłopotem, ale dwukrotnie nie odebrał telefonu. Nie odpowiedział również na sms-a z prośbą o komentarz. Teraz trzeba tylko czekać na oficjalny komunikat poznańskiego klubu.

Zobacz takżeOficjalnie: Zdunek Wybrzeże pożegnało juniorów. Wypożyczenia nie będą przedłużone


ZOBACZ WIDEO Emil Sajfutdinow: Nie spełniłem swoich marzeń. Zazdroszczę tytułu ZmarzlikowiPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Power Duck Iveston PSŻ Poznań powinien zatrudnić Grzegorza Kłopota?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL