Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Witold Skrzydlewski WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Witold Skrzydlewski

Żużel. Witold Skrzydlewski nie będzie już prezesem Orła! Znamy powody jego decyzji

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Ważna zmiana w Orle Łódź. Witold Skrzydlewski już wkrótce przestanie pełnić funkcję prezesa. Rezygnację złoży podczas walnego zebrania klubu. Wtedy zostaną wybrane nowe władze.

Jak udało nam się ustalić, Witold Skrzydlewski zamierza podać się do dymisji 9 listopada. Nie ma to jednak żadnego związku z sytuacją klubu i wynikami, które osiągała ostatnio drużyna. Decyzja głównego sponsora Orła to efekt zmian, do których dojdzie w Urzędzie Miasta Łodzi. Wiceprezydentem miasta już wkrótce zostanie Joanna Skrzydlewska. Córka prezesa łódzkiego klubu będzie zajmowała się między innymi sportem.

Skrzydlewskiemu zależy na zachowaniu transparentności, więc postanowił, że będzie lepiej, jeśli poda się do dymisji. Dodajmy, że to nie jedyna istotna decyzja szefa Orła, który pełnił również ostatnio funkcję przewodniczącego Rady Sportu. Skrzydlewski postanowił z niej zrezygnować i zapowiedział, że wybory nowego przewodniczącego odbędą na najbliższym posiedzeniu rady. Jego córka nie będzie już natomiast dłużej prezesem honorowym Orła.

Zobacz także: Prezes Unii straszy na Twitterze zagranicznym juniorem. Po weekendzie głosowanie

Jak będzie wyglądać nowy zarząd Orła? Jego skład poznamy najprawdopodobniej 9 listopada. Zmiany w klubie nie mają jednak żadnego negatywnego wpływu na jego bieżącą działalność. Zarząd i trener Lech Kędziora cały czas budują skład na sezon 2020. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Orzeł będzie mógł pochwalić się pierwszymi nazwiskami.

Zobacz także: Falubaz chce kontrolować przepływ informacji. Trenerzy i zawodnicy nie mogą rozmawiać bez zgody klubu


ZOBACZ WIDEO Mistrz świata zdradził, ile wydaje na sprzęt. Suma przyprawia o zawrót głowy

Czy Orzeł Łódź powalczy w przyszłym roku o czołowe lokaty w pierwszej lidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL