Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kai HuckenbeckWP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Kai Huckenbeck

Żużel. Polonia Bydgoszcz z kolejnym wzmocnieniem? Beniaminek może pozyskać zawodnika Orła Łódź

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Kai Huckenbeck odchodzi z Orła Łódź. Jego nowym zespołem miała być Arged Malesa TŻ Ostrovia. Niemiec dogadał się z tym klubem, ale później zmienił zdanie. W tej chwili największe szanse na jego pozyskanie ma ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz.

Huckenbeck miniony sezon spędził w Łodzi. Do Orła trafił po tym, jak okazało się, że licencji na starty w pierwszej lidze nie otrzymała Stal Rzeszów. Niemiec odjechał łącznie 10 meczów, w których wykręcił średnią biegopunktową 1,546.

Po zakończeniu rozgrywek zgłosiła się po niego Arged Malesa TŻ Ostrovia. Warunki kontraktu zostały uzgodnione bardzo szybko. Z naszych informacji wynika jednak, że Huckenbeck w pewnym momencie z wszystkiego się wycofał. Dodajmy, że ostrowianie zabiegali o 26-latka również przed sezonem 2019, ale wtedy nie byli w stanie konkurować z ofertą Stali Rzeszów.

Zobacz także: Limity finansowe w niższych ligach będą podniesione. 400 złotych więcej za punkt

W tej chwili największe szansa na pozyskanie Niemca daje się ZOOleszcz Polonii, która po awansie do pierwszej ligi potrzebuje wzmocnień. Poza Huckenbeckiem do Bydgoszczy mają trafić David Bellego i Andreas Lyager. Możliwy jest także powrót Aleksandra Łoktajewa. W klubie na pewno zostają Josh Grajczonek, Kamil Brzozowski i Dimitri Berge.

Gdyby Huckenbeck podpisał kontrakt z Polonią, to musi załatwić jeszcze jedną ważną sprawę. Chodzi o wysoką karę, którą nałożył na niego Orzeł Łódź. Jeśli okaże się ona zasadna, to żużlowiec będzie musiał zapłacić, bo w przeciwnym razie nie zostanie potwierdzony do startów w polskiej lidze.

ZOBACZ WIDEO Mistrz świata zdradził, ile wydaje na sprzęt. Suma przyprawia o zawrót głowy

Czy Kai Huckenbeck byłby wzmocnieniem dla Polonii Bydgoszcz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

×
    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL