Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oskar Fajfer na prowadzeniu podczas meczu w Gdańsku WP SportoweFakty / Wiesław Werdaliński / Na zdjęciu: Oskar Fajfer na prowadzeniu podczas meczu w Gdańsku

Żużel. Transfery. Składy drużyn - eWinner 1. Liga 2020

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Od 1 do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w trakcie sezonu). Prezentujemy aktualne składy drużyn z eWinner 1. Ligi na sezon 2020.

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2019 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2020 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został potwierdzony, lub oficjalnie poinformowali, że zrobią to w terminie 1-14 listopada.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Zobacz także: Składy drużyn 2. Ligi Żużlowej na 2020 rok!

Okienka transferowe w trakcie sezonu:
- 27 lipca - 31 lipca
- 10 sierpnia - 14 sierpnia
- 7 września - 11 września
- 5 października - 10 października

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje. Od 2020 roku klub może zmienić zawodnik, który wliczając bonusy nie zdobyć więcej niż 12 punktów.

News aktualizowany na bieżąco.


eWinner Apator Toruń

ZawodnikKrajRok urodzeniaŚrednia bieg. w 2019 roku
Petr ChlupacCzechy20021,273 (2. liga - niekl.)
Ryan DouglasAustralia1993-
Paweł HlibPolska19861,633 (2. liga)
Chris HolderAustralia19871,677 (Ekstraliga)
Jack HolderAustralia19961,391 (Ekstraliga)
Wiktor KułakowRosja19952,411
Adrian MiedzińskiPolska19851,312
Tobiasz MusielakPolska19932,104
Matias NielsenDania1998-
Juniorzy:
Cyprian BielińskiPolska2001-
Jakub JanikPolska2000-
Kamil MarciniecPolska20010,233
Igor Kopeć-SobczyńskiPolska19990,571 (Ekstraliga)
Filip NizgorskiPolska20020,00 (Ekstraliga - niekl.)
Aleks RydlewskiPolska2002-
Justin StolpPolska2001-

Menedżer: Tomasz Bajerski
Przyszli: Kułakow (Tarnów), Miedziński (Częstochowa), Musielak (Łódź), Kiełbasa (powrót z wyp. z Łodzi), Douglas, Hlib (Krosno), Chlupac (Rawicz).
Odeszli: Doyle, Holta, Iversen (Gorzów), Kościuch (Łódź), Andersen, Soerensen (Łódź), Bogdanowicz, Holta (Częstochowa).


Arged Malesa TŻ Ostrovia

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia bieg. w 2019 roku
Adrian CyferPolska19951,424
Tomasz GapińskiPolska19822,028
Mark KarionRosja2000-
Nicolai KlindtDania19881,939
Sam MastersAustralia19911,600
Rafał OkoniewskiPolska19801,940
Grzegorz WalasekPolska19761,976
Juniorzy:
Kacper GrzelakPolska2003-
Jakub KrawczykPolska2004-
Jakub PocztaPolska2004-
Sebastian SzostakPolska2003-

Trener:Mariusz Staszewski
Przyszli: Okoniewski (Łódź), Cyfer (Gdańsk).
Odeszli: Nowacki (Gorzów - powrót z wyp.), Łoktajew (Łódź), Kościelski (Wittstock), Gafurow (Wittstock).


Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia bieg. w 2019 roku
Nick AgertoftDania2002-
Oliver BerntzonSzwecja19931,980
Kevin FajferPolska19980,977
Oskar FajferPolska19941,889
Patryk FajferPolska19972,200 (2. liga - niekl.)
Adrian GałaPolska19951,952
Philip Hellstroem-BaengsSzwecja20030,917 (2. liga - niekl.)
Frederik JakobsenDania19980,889 (niekl.) i 0,800 (Ekstraliga - niekl.)
Timo LahtiFinlandia19922,111
Jurica PavlicChorwacja19891,724
Juniorzy:
Adrian CieślewiczPolska2003-
Mikołaj CzaplaPolska2003-
Kacper M. GrzelakPolska2002-
Damian StalkowskiPolska19991,093
Marcel StudzińskiPolska20010,750 (2. liga - niekl.)
Szymon SzwacherPolska2002-

Menedżer: Rafael Wojciechowski
Przyszli: Jakobsen (powrót z wyp. w Gorzowie), Studziński (Bydgoszcz), Lahti (Daugavpils), Agertoft, P.Fajfer (Piła), Hellstroem-Baengs (Piła).
Odeszli: Kudriaszow (Daugavpils), Błażykowski (Bydgoszcz), Jabłoński (Łódź).


Unia Tarnów

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia bieg. w 2019 roku
Michał GruchalskiPolska19981,283 (Ekstraliga)
Daniel KaczmarekPolska19971,530
Ernest KozaPolska19940,972
Peter LjungSzwecja19822,339
Artur MroczkaPolska19891,500
Kim NilssonSzwecja19911,308 (niekl.)
Juniorzy:
Mateusz CierniakPolska20021,115
Mateusz GzylPolska2002-
Przemysław KoniecznyPolska20010,480 (niekl.)
Dawid RempałaPolska20020,111 (niekl.)

Menedżer:Tomasz Proszowski
Przyszli: Gruchalski (Częstochowa), Nilsson (Gdańsk), Gzyl (wyp. z Wrocławia).
Odeszli: Kułakow (Toruń), Czaja (Opole).


Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia bieg. w 2019 roku
Mikkel BechDania19941,966
Robert ChmielPolska19981,509
Kacper GomólskiPolska19931,690
Rasmus JensenDania19932,000 (2. liga - niekl.)
Aleksandr KajbuszewRosja2001-
Peter KildemandDania19890,979 (Ekstraliga)
Krystian PieszczekPolska19952,031
Marcel SzymkoPolska19922,800 (2. liga - niekl.)
Jacob ThorssellSzwecja19932,054
Bradley Wilson-DeanNowa Zelandia19941,250 (niekl.)
Juniorzy:
Piotr GryszpińskiPolska20001,000 (2. liga)
Alan SzczotkaPolska20010,000 (Ekstraliga - niekl.)
Amadeusz SzulistPolska2002-
Maciej UszarukPolska2000-
Karol ŻupińskiPolska20021,024

Trener: Mirosław Berliński
Przyszli: Chmiel (Rybnik), Jensen (Piła), Kajbuszew, Kildemand (Gorzów), Gryszpiński (Piła), Szymko, Szczotka (wyp. z Gorzowa).
Odeszli: Zieliński (powrót z wyp. do Grudziądza), Seifert-Salk, Kling, Nilsson (Tarnów), Cyfer (Ostrów), Majchrzak, Rowecki.


Lokomotiv Daugavpils

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia bieg. w 2019 roku
Pontus AspgrenSzwecja19911,000 (niekl.)
Karol BaranPolska19811,500 (2. liga)
Arsłan FajzulinRosja1999-
Jewgienij KostygowŁotwa19961,000
Andriej KudriaszowRosja19911,429 (niekl.)
Marko LewiszynUkraina2000-
Kjastas PuodżuksŁotwa19861,319
Linus SundstroemSzwecja19901,694
Juniorzy:
Ricards AnsviesulisŁotwa2002-
Elvis AvgucevicsŁotwa2001-
Francis GustsŁotwa2003-
Daniił KołodinskiŁotwa2000-
Davis KurmisŁotwa19991,250 (niekl.)
Kristers LumanisŁotwa2002-
Ernest MatjuszonoksŁotwa2002-
Oleg MichaiłowŁotwa19991,417
Aleksiej PilacŁotwa2003-
Rudolfs SprogisŁotwa2002-
Maris StrelcovsŁotwa2003-
Artiom TrofimowŁotwa20001,162

Trener:Nikołaj Kokin
Przyszli: Fajzulin, Kudriaszow (Gniezno), Sundstroem (Rybnik), Baran (Piła).
Odeszli: Lebiediew (Wrocław/Rybnik), Tarasienko (Krosno), Lahti (Gniezno).


Orzeł Łódź

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia bieg. w 2019 roku
Hans AndersenDania19801,476 (niekl.)
Władimir BorodulinRosja19921,871 (2. liga)
Ben ErnstNiemcy2003-
Mirosław JabłońskiPolska19851,800
Daniel JeleniewskiPolska19832,000
Norbert KościuchPolska19841,033 (Ekstraliga)
Aleksandr ŁoktajewUkraina19941,508
Marcin NowakPolska19952,219 (2. liga)
Tim SoerensenDania2000-
Rohan TungateAustralia19901,922
Juniorzy:
Eryk BorczuchPolska2000-
Mateusz DulPolska2002-
Aleksander GrygolecPolska20030,000 (niekl.)
Piotr PióroPolska19990,750

Trener: Adam Skórnicki
Przyszli: Borodulin (Poznań), Jabłoński (Gniezno), Kościuch (Toruń), Łoktajew (Ostrów), Nowak (Poznań), Soerensen (Toruń), Dul (Opole).
Odeszli: Kiełbasa (powrót z wyp. do Torunia), Musielak (Toruń), Huckenbeck (Bydgoszcz), Okoniewski (Ostrów).


Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Imię i nazwiskoKrajRok urodzeniaŚrednia bieg. w 2019 roku
David BellegoFrancja19932,439 (2. liga)
Dimitri BergeFrancja19962,030 (2. liga)
Kamil BrzozowskiPolska19872,256 (2. liga)
Josh GrajczonekAustralia (lic. polska)19902,218 (2. liga)
Valentin GrobauerNiemcy19952,111 (2. liga - niekl.)
Kai HuckenbeckNiemcy19931,546 (1. liga)
Matic IvacicSłowenia19931,750 (2. liga - niekl.)
Dawid Lampart (gość)Polska19901,239 (Ekstraliga)
Andreas LyagerDania19972,226 (2. liga)
Brayden McGuinnessAustralia2000-
Patryk Rolnicki (gość)Polska19980,720 (Ekstraliga - niekl.) i 2,042 (2. liga - niekl.)
Juniorzy:
Mateusz BłażykowskiPolska20000,000 (niekl.)
Nikodem BartochPolska20010,800 (2. liga)
Mateusz JagłaPolska19990,714 (2. liga - niekl.)
Tomasz OrwatPolska19991,106 (2. liga)

 Menedżer: Jerzy Kanclerz
Przyszli: Bellego (Poznań), Huckenbeck (Łódź), Błażykowski (Gniezno), Lyager (Piła), McGuinness, Bartoch (Zielona Góra/Piła).
Odeszli: Bach (Opole), Studziński (Gniezno), Smetana (Wittstock), Jędrzejewski (Krosno).

ZOBACZ WIDEO Mistrz świata zdradził, ile wydaje na sprzęt. Suma przyprawia o zawrót głowy



TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Kto wygra 1. ligę w 2020 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (47):

Wszystkie komentarze (47)

Komentarze (47)

×
    Wszystkie komentarze (47)
    PRZEJDŹ NA WP.PL