Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wzór kevlaru Speed Car Motoru Lublin na sezon w 2020 rokuFacebook / Speed Car Motor Lublin / Na zdjęciu: Wzór kevlaru Speed Car Motoru Lublin na sezon w 2020 roku.

Żużel. PGE Ekstraliga. Speed Car Motor zaprezentował nowy kevlar! Są duże zmiany

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W czwartkowy wieczór przedstawiciele Speed Car Motoru zaprezentowali kibicom wzór nowego kevlaru, w którym zawodnicy lubelskiego klubu będą startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi w 2020 roku. Zaszło sporo zmian w porównaniu ze strojem w 2019 roku.

Nowy kevlar Speed Car Motoru Lublin został zaprojektowany w dość nietypowy sposób. Dominuje na nim przede wszystkim kolor niebieski, który jest zaprezentowany na niemal całym kombinezonie. Z kolei niemal cały tułów oraz plecy, czyli w żużlu miejsce na plastron, jest czarne w niebieskie paski. Na rękawach jak i barkach można zauważyć żółte wstawki.

Zobacz także: Żużel. Transfery. Najwięcej znaków zapytania w PGG ROW-ie Rybnik. Sparta nie zatrzymała Jamroga?

Przyszłoroczny kevlar różni się od tego, w którym żużlowcy Motoru jeździli w 2019 roku. Przypomnijmy, że strój Speed Car Motoru został wybrany najładniejszym w całych rozgrywkach PGE Ekstraligi, a właściciele klubu odebrali nagrodę na gali PGE Ekstraligi. 

Zobacz także: Żużel. Klaudia Kraska z nagrodami w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi

Już w piątek startuje okienko transferowe w polskim żużlu. Do Motoru mają przyjść Matej Zagar oraz Jakub Jamróg. Podobnie jak w ubiegłym roku, już pierwszego dnia powinniśmy poznać cały skład lublinian.

ZOBACZ WIDEO Mistrz świata zdradził, ile wydaje na sprzęt. Suma przyprawia o zawrót głowy

Czy podoba ci się nowy kevlar Speed Car Motoru Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (52):

Wszystkie komentarze (52)

Komentarze (52)

×
    Wszystkie komentarze (52)
    PRZEJDŹ NA WP.PL