Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Matej Zagar w kevlarze Speed Car Motoru Lublin Facebook / Speed Car Motor Lublin / Na zdjęciu: Matej Zagar w kevlarze Speed Car Motoru Lublin.

Żużel. Transfery. Motor kontynuuje przedstawianie kadry. Matej Zagar nowym zawodnikiem!

Michał Mielnik
Michał Mielnik
O 17:00 przedstawiciele Speed Car Motoru Lublin zaprezentowali kolejnych zawodników na przyszłoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Do Łaguty i Wiktora Lamparta dołącza Matej Zagar.

W piątek o 15:00 przedstawiciele Speed Car Motoru poinformowali, że w klubie na dwa lata pozostają Grigorij Łaguta i Wiktor Lampart. Dwie godziny później kibice z Lublina otrzymali kolejne wieści transferowe. Tym razem sternicy klubu ogłosili, że w zespole startować będzie nowy zawodnik - Matej Zagar.

Zobacz także: Żużel. Transfery. Jakub Jamróg żegna się z Betard Spartą Wrocław. Zawodnik podziękował za rok współpracy

Już od dłuższego czasu mówiono, że nową twarzą w Motorze Lublin będzie 37-letni Matej Zagar. Tak też się stało. Słoweniec po dość przeciętnym sezonie opuścił forBET Włókniarz Częstochowa i przeszedł do drużyny Jakuba Kępy.

Zobacz także: Żużel. PGE Ekstraliga. Speed Car Motor zaprezentował nowy kevlar! Są duże zmiany

Warto zaznaczyć, że prezes lubelskiego klubu już w ubiegłym roku mocno zabiegał o kontrakt Zagar, jednak wtedy prezes Świącik zdołał przebić ofertę od ówczesnego beniaminka. Sternik Motoru nie poddał się i po sezonie ponownie przedstawił ofertę Zagarowi. Tym razem ten nie odmówił. Słoweniec na papierze kreowany jest na trzeciego lidera Speed Car Motoru Lublin.

ZOBACZ WIDEO Cieślak o odejściu Miedzińskiego z Włókniarza. "Dużo do powiedzenia miał jego sponsor"Czy Matej Zagar będzie jednym z liderów Motoru?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (47):

Wszystkie komentarze (47)

Komentarze (47)

×
    Wszystkie komentarze (47)
    PRZEJDŹ NA WP.PL