Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rene Bach [cz] i Andriej Karpow [ż] WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Rene Bach [cz] i Andriej Karpow [ż]

Żużel. Transfery. OK Bedmet Kolejarz Opole odsłania karty. Rene Bach nowym zawodnikiem

Szymon Michalski
Szymon Michalski
W drugim dniu okienka transferowego opolanie pochwalili się, że barw Kolejarza w sezonie 2020 bronić będzie Rene Bach. Duńczyk po tym, jak wywalczył awans z Polonią Bydgoszcz do Nice 1. LŻ, postanowił pozostać na trzecim szczeblu rozgrywek w Polsce.

Drugiego dnia okienka transferowego OK Bedmet Kolejarz Opole oficjalnie zaprezentował pierwszego zawodnika na sezon 2020. Jest nim Rene Bach, czyli zawodnik, który w zeszłym roku bronił barw ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz.

Zobacz także: Żużel. Podsumowanie pierwszego dnia okna transferowego. Motor pozamiatał i ma spokój. Lokomotiv przerwał ciszę

29-latek w barwach Polonii wystąpił w 13 spotkaniach, w których wywalczył 110 punktów, co przełożyło się na średnią biegopunktową równą 1,984.

Zobacz także: Żużel. Nowy prezes Kolejarza Opole: Zmieniliśmy koncepcję. Rozmawiamy z Czają i Dróżdżem. Chcieliśmy Wojdyłę (wywiad)

W najbliższych dniach działacze Kolejarza poinformują także o podpisaniu kontraktów z Bjarne Pedersenem, Madsem Hansenem, Oskarem Polisem i Hubertem Łęgowikiem. Do wspomnianych zawodników dołączy ktoś z dwójki Artur Czaja Damian Dróżdż. Z klubem natomiast pożegnają się m.in. Michał Szczepaniak i Kevin Woelbert.

ZOBACZ WIDEO Kibice na PGE Narodowym. Tak wygląda największe żużlowe wydarzenie na świecie

Czy Rene Bach będzie mocnym punktem opolskiego zespołu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL