Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rene Bach [cz] i Andriej Karpow [ż]WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Rene Bach [cz] i Andriej Karpow [ż]

Żużel. Transfery. OK Bedmet Kolejarz Opole odsłania karty. Rene Bach nowym zawodnikiem

Szymon Michalski
Szymon Michalski
W drugim dniu okienka transferowego opolanie pochwalili się, że barw Kolejarza w sezonie 2020 bronić będzie Rene Bach. Duńczyk po tym, jak wywalczył awans z Polonią Bydgoszcz do Nice 1. LŻ, postanowił pozostać na trzecim szczeblu rozgrywek w Polsce.

Drugiego dnia okienka transferowego OK Bedmet Kolejarz Opole oficjalnie zaprezentował pierwszego zawodnika na sezon 2020. Jest nim Rene Bach, czyli zawodnik, który w zeszłym roku bronił barw ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz.

Zobacz także: Żużel. Podsumowanie pierwszego dnia okna transferowego. Motor pozamiatał i ma spokój. Lokomotiv przerwał ciszę

29-latek w barwach Polonii wystąpił w 13 spotkaniach, w których wywalczył 110 punktów, co przełożyło się na średnią biegopunktową równą 1,984.

Zobacz także: Żużel. Nowy prezes Kolejarza Opole: Zmieniliśmy koncepcję. Rozmawiamy z Czają i Dróżdżem. Chcieliśmy Wojdyłę (wywiad)

W najbliższych dniach działacze Kolejarza poinformują także o podpisaniu kontraktów z Bjarne Pedersenem, Madsem Hansenem, Oskarem Polisem i Hubertem Łęgowikiem. Do wspomnianych zawodników dołączy ktoś z dwójki Artur Czaja Damian Dróżdż. Z klubem natomiast pożegnają się m.in. Michał Szczepaniak i Kevin Woelbert.

ZOBACZ WIDEO Kibice na PGE Narodowym. Tak wygląda największe żużlowe wydarzenie na świecieAktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy Rene Bach będzie mocnym punktem opolskiego zespołu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL