Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andreas Lyager WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Andreas Lyager

Żużel. Transfery. Andreas Lyager w Polonii. Bomby transferowej nie będzie!

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Jerzy Kanclerz zwołał w czwartek konferencję prasową dotyczącą okienka transferowego i ruchów w ZOOleszcz Polonii. Wbrew oczekiwaniom, w składzie Polonii nie zobaczymy żadnej bomby.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Na początku konferencji Jerzy Kanclerz ogłosił, że Kamil Brzozowski pozostanie w przyszłym sezonie kapitanem ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz. Podziękował również za miniony sezon wszystkim osobom funkcyjnym, sponsorom, mediom i kibicom. 

Prezes i właściciel klubu zastanawiał się skąd wzięły się informacje na temat słynnej "bomby transferowej". Nie widział on bowiem żadnego takiego zawodnika na rynku transferowym.
Później wszystko stało się jasne. Nowym nabytkiem Polonii Bydgoszcz został Andreas Lyager . Ponadto, klub podpisał 4-letni kontrakt z 19-letnim Braydenem McGuinnessem. Kanclerz zapowiedział również, że wciąż prowadzi rozmowy z Mateuszem Tonderem oraz Stelmet Falubazem Zielona Góra.

Sprawdź także: Sponsor ściągnął Okoniewskiego ze sportowej emerytury!

Kanclerz ogłosił również podpisanie trzyletniego kontraktu z adeptem Wiktorem Przyjemskim i zapowiedział, że w kręgu jego zainteresowania są również dwaj inni miniżużlowcy. Docelowo, szkółkowicze Jacka Woźniaka mają w sposób naturalny przechodzić do seniorskiego składu Polonii.

Przeczytaj również: Zmarzlikowi kasa z miasta należy się jak psu kość.

ZOBACZ WIDEO Mistrz świata zdradził, ile wydaje na sprzęt. Suma przyprawia o zawrót głowy

Czy podoba Ci się skład Polonii Bydgoszcz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (36):

Wszystkie komentarze (36)

Komentarze (36)

×
    Wszystkie komentarze (36)
    PRZEJDŹ NA WP.PL