Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian MiedzińskiWP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Na zdjęciu: Adrian Miedziński

Żużel. Transfery. Adrian Miedziński oficjalnie w Apatorze Toruń

Dawid Borek
Dawid Borek
Można już oficjalnie powiedzieć, że Adrian Miedziński w sezonie 2020 będzie żużlowcem Apatora Toruń. Wychowanek toruńskiego klubu podpisał kontrakt.

O tym, że Adrian Miedziński ponownie będzie startował w Apatorze Toruń, wiemy już od końca września. Wtedy to Przemysław Termiński pochwalił się, że ustalił warunki kontraktu właśnie m.in. z wychowankiem toruńskiego klubu. W oknie transferowym formalności zostały dopełnione.

Miedziński złożył podpis pod umową z Apatorem Toruń i tak oficjalnie wrócił do domu. "Formalności stało się zadość. Oficjalnie: Adrian Miedziński - witamy w domu!" - ogłosili torunianie, Miedzińskiego określając "żółto-niebiesko-białym Adim".

- Wywodzę się z Torunia, chcę pomóc klubowi. Chcę zrobić wszystko, by obecność w pierwszej lidze trwała tylko rok. Nie widzę innej możliwości, taki jest cel - mówił podczas wspomnianej konferencji prasowej Miedziński.

34-latek przychodzi do Apatora Toruń z forBET Włókniarza Częstochowa, w którym spędził dwa ostatnie sezony. W 2020 roku ma pomóc macierzystemu klubowi w awansie do PGE Ekstraligi.

Oprócz Miedzińskiego, w Apatorze w sezonie 2020 pojadą też Chris Holder, Jack Holder, Wiktor Kułakow, Tobiasz Musielak i juniorzy.

Zobacz też:
Żużel. Podczas derbów z Apatorem stadion Polonii znów wypełni się po brzegi?
Żużel. Transfery. Wiktor Kułakow pożegnał się z Unią Tarnów. "Zadecydowały względy sportowe"

ZOBACZ WIDEO Mistrz świata zdradził, ile wydaje na sprzęt. Suma przyprawia o zawrót głowy

Czy Miedziński w Nice 1.LŻ będzie zdobywał średnio co najmniej dwa punkty na bieg?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  Powodzenia Adrian w Toruniu w 1 L ,oraz jazdy bezkolizyjnej na torze.
  • jasnowidz Zgłoś
   Jedn z najbardziej bezmózgowych zawodników obecnie uprawiających żużel. Już dawno powinien zakończyć karierę aby nie wyrządzić sobie lub komuś krzywdy.
   • Kacper.U.L Zgłoś
    Jak podpisał kiedy jest wyraznie napisane na kasku,że ściemniamy?:)Pewnie z Markiem trenerem ściemniają opinię te publiczną.Być może Termos również po tych złotych myślach
    Czytaj całość
    odnośnie wychowanka.Ale Adrian już się nie gniewa.To był żarcik mający na celu wybicie rywala z rytmu.Ten kto nie chwyta frywolnego żarta jego problem.Powinien dalej kręcić karuzelą dla dzieci.Oj nudą będzie wiać bez Apatora.Termos kwitami wybijał rywali z rytmu,Jacek gażnikiem,a inni np nie zatankowaniem baku.Ale się pojawię tu,i tam.Popiszemy sobie bez personalnych wycieczek oj popiszemy.A,jak:)
    Wszystkie komentarze (18)

    Komentarze (18)

     Wszystkie komentarze (18)
     PRZEJDŹ NA WP.PL