Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Timo Lahti / Na zdjęciu: Timo Lahti

Żużel. Transfery. Timo Lahti wzmocnieniem Startu Gniezno. Kadra prawie zamknięta

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W piątkowy wieczór działacze Car Gwarant Startu Gniezno pochwalili się wzmocnieniem na sezon 2020. Do kadry czerwono-czarnych dołączył Timo Lahti. To czwarty obcokrajowiec w talii Rafaela Wojciechowskiego.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że Timo Lahti wzmocni szeregi Car Gwarant Startu Gniezno. Pozyskanie Fina to bez wątpienia ciekawe posunięcie działaczy pierwszoligowca. W zeszłym sezonie bronił on barw Lokomotivu Daugavpils. Lahti wystąpił w dwunastu meczach łotewskiego zespołu, w których zainkasował średnią biegopunktową na poziomie 2,111. To szósty wynik w klasyfikacji zawodników startujących na zapleczu PGE Ekstraligi. 

Czytaj także: TŻ Ostrovia z kolejnym zawodnikiem. Sam Masters przedłużył kontrakt

Lahti jest zawodnikiem z potencjałem i stać go na bycie liderem czerwono-czarnych. To czwarty obcokrajowiec Startu na sezon 2020. Oprócz niego kontraktami z gnieźnieńskim klubem związali się również tacy zawodnicy zagraniczni jak Jurica Pavlic, Oliver Berntzon oraz Frederik Jakobsen.

ZOBACZ WIDEO Różnica zdań w kwestii obcokrajowca pod numerem młodzieżowym. Chcemy ratować inne kraje, za chwilę obudzimy się z ręką w nocniku?

Kadra zespołu z pierwszej stolicy Polski jest już prawie zamknięta. Możliwe, że gnieźnianie pozyskają jeszcze młodych zawodników zagranicznych. Póki co nie ma jednak żadnych szczegółów w tej sprawie. Działacze Startu prowadzą rozmowy i zapowiadają, że jeżeli uda się coś ustalić, to poinformują o tym w połowie listopada lub na początku grudnia.

Czytaj także: Mocne uderzenie poznaniaków. PSŻ pozyskał Kevina Woelberta

Czy Timo Lahti będzie liderem Startu Gniezno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL