Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Greg HancockWP SportoweFakty / Marcin Inglot / Na zdjęciu: Greg Hancock

Żużel. RzTŻ Rzeszów ogłasza nabór do szkółki. Andrzej Surowiec zajmie się szkoleniem młodzieży

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
RzTŻ Rzeszów w sezonie 2020 będzie startować w 2. Lidze Żużlowej. Na tym jednak nie koniec. W stolicy Podkarpacia właśnie ogłoszono nabór do szkółki żużlowej. Jej trenerem został Andrzej Surowiec.

W sezonie 2020 w 2. Lidze Żużlowej  zobaczymy RzTŻ Rzeszów, co będzie powrotem "czarnego sportu" do ligowych rozgrywek po roku przerwy. Działacze "Żurawi" mają ambitne plany i zamierzają też szkolić kolejne pokolenia zawodników.

W tym celu ogłoszono nabór do szkółki żużlowej, za którą odpowiadać będzie RzTŻ. Zajęcia z adeptami prowadzić będzie Andrzej Surowiec. Ma on nadzieję, że chętnych do spróbowania swoich sił na motocyklu żużlowym nie będzie brakować.

Czytaj także: Holta po raz kolejny wraca pod Jasną Górę

Powierzenie Surowcowi funkcji trenera szkółki żużlowej najprawdopodobniej oznaczać będzie, że nie poprowadzi on drużyny w rozrywkach 2.LŻ. Wcześniej to właśnie jego nazwisko wymieniano w tym kontekście.

Chętni do rozpoczęcia przygody z żużlem w Rzeszowie mogą się zgłaszać mailowo lub telefonicznie. Szczegóły w poniższym wpisie.

Czytaj także: Piotr Świderski przeszedł piekło, które uratowało mu życie

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Zengota zszokował kibiców. "Lekarz w Polsce widząc moją nogę zbladł"Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy odrodzenie żużla w Rzeszowie zakończy się sukcesem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL