Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ilja Czałow WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: Ilja Czałow

Żużel. Transfery. Wysyp kontraktów w Rzeszowie. RzTŻ ma ośmiu zawodników

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W niedzielę doszło do wysypu kontraktów w Rzeszowie. Zarząd Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego poinformował o parafowaniu umów z sześcioma zawodnikami. Teraz RzTŻ ma ich już ośmiu.

W kadrze RzTŻ Rzeszów znaleźli się tacy żużlowcy jak Patryk Rolnicki, Edward Mazur, Stanisław Burza, Patrick Hansen, Kenneth Hansen, Ilja Czałow, a także juniorzy - Mateusz Majcher oraz Konrad Miłkoś.

Czytaj także: Triumf Daniela Bewleya w Australii. Pokonywał mniej znanych rywali

Należy się spodziewać, że na pozycjach przeznaczonych dla młodzieżowców RzTŻ będzie korzystać z gości i w barwach rzeszowskiego zespołu będą startować bardziej doświadczeni juniorzy niż Majcher czy Miłkoś.

Ponadto nie można jednoznacznie stwierdzić, czy kadra RzTŻ Rzeszów jest już zamknięta. Okienko transferowe wciąż trwa, więc możliwe, że zespół ze stolicy Podkarpacia zostanie jeszcze zasilony jakimiś zawodnikami.

"Mamy nadzieję, że skład oparty na młodych, ambitnych zawodnikach, wspartych odrobiną doświadczenia, dostarczy rzeszowskim sympatykom żużla wielu pozytywnych emocji i wspólnie będziemy mieli okazję świętować na stadionie przy Hetmańskiej zwycięstwa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego" - napisali przedstawiciele klubu na stronie internetowej rztz.pl.

Czytaj także: Nowy nabytek PSŻ

ZOBACZ WIDEO Przepis na sukces Wiktora Lamparta. Junior Motoru przeszedł na wegetarianizmTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy skład RzTŻ jest dla ciebie niespodzianką?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (39):

 • RECON_1 Zgłoś
  Widzę w Rzeszy silny zaciag tarnowski:) do tego młodzi od Kołodzieja, ciekawe czy Stanley będzie jeżdżącym trenerem jak w wandzie?
  • Nίghtmare Zgłoś
   @adamo rybnik: zapomnij, kiedyś znajomy dziadka wiesława mniał insze konto i chciał by zamkli a mailóf wysłąch chy ba ze 20 i nie zamkli aleć na sposoba wpat i zamkli w ... trymiga :)
   • adamo rybnik Zgłoś
    jebać ten wszawy cenzurowany portalik !Byei tym razem nie popuszczę, konto ma być usunięte w regulaminowym czasie inaczej zgłaszam do RODO - dosyć tego !
    Wszystkie komentarze (39)

    Komentarze (39)

    ×
     Wszystkie komentarze (39)
     PRZEJDŹ NA WP.PL