Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof MrozekWP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Krzysztof Mrozek

Żużel. Transfery. Kibice PGG ROW-u muszą uzbroić się w cierpliwość. 14 listopada spotkanie z Krzysztofem Mrozkiem

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
14 listopada o godz. 17 rozpocznie się spotkanie kibiców z zarządem PGG ROW-u Rybnik. Należy oczekiwać, że właśnie wtedy Krzysztof Mrozek poinformuje o transferach na sezon 2020 i poznamy nazwiska nowych Rekinów.

Do tej pory PGG ROW Rybnik nie ogłosił żadnego transferu, co niepokoi kibiców na Górnym Śląsku, bo beniaminka PGE Ekstraligi czeka nie lada wyzwanie w sezonie 2020. Zwłaszcza, że większość najlepszych żużlowców zdecydowała się na pozostanie w dotychczasowych ośrodkach.

Kibice Rekinów muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. PGG ROW zapowiedział, że 14 listopada o godz. 17 w miejskiej bibliotece rozpocznie się spotkanie z zarządem. Wiele wskazuje na to, że właśnie wtedy Krzysztof Mrozek przedstawi fanom nazwiska nowych żużlowców. Jest to bowiem ostatni dzień okienka transferowego.

Czytaj także: Kacper Woryna znów bawi się z kibicami

Do tej pory z PGG ROW-u odeszli Daniel Bewley, Linus Sundstroem, Robert Chmiel oraz Zbigniew Suchecki. Ekipę opuścił też trener Piotr Żyto, którego następcą został Piotr Świderski.

Z rybnickim klubem w ostatnich tygodniach łączeni są m.in. Greg Hancock i Andrzej Lebiediew. Czy te spekulacje się potwierdzą? Dowiemy się za kilka dni.

Czytaj także: Transfery. Duńczycy jednak potrafią być lojalni

ZOBACZ WIDEO Przepis na sukces Wiktora Lamparta. Junior Motoru przeszedł na wegetarianizm

Czy PGG ROW Rybnik zbuduje konkurencyjny skład na sezon 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (27):

Wszystkie komentarze (27)

Komentarze (27)

    Wszystkie komentarze (27)
    PRZEJDŹ NA WP.PL