Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice na stadionie Motoru LublinWP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: kibice na stadionie Motoru Lublin

Żużel. Numerowane miejsca na stadionie w Lublinie. Wzrośnie komfort oglądania meczów PGE Ekstraligi

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Mamy dobrą wiadomość dla kibiców Speed Car Motoru Lublin. W przyszłym roku miejsca na stadionie przy Al. Zygmuntowskich będą numerowane. Zwiększy to komfort oglądania meczów PGE Ekstraligi.

W tym roku Speed Car Motor Lublin był rewelacją PGE Ekstraligi, a chętnych do oglądania meczów "Koziołków" było więcej niż pomieści obiekt przy Al. Zygmuntowskich. Dlatego nabycie biletu, a następnie wejście na obiekt wiązało się z czekaniem w długich kolejkach.

W sezonie 2020 sytuacja ulegnie zmianie. W środę klub ma ogłosić zasady sprzedaży karnetów na przyszłoroczne rozgrywki najlepszej ligi świata, a nowością będą numerowane miejsca na lubelskim obiekcie - donosi kurierlubelski.pl.

Czytaj także: Fogo Unia Leszno nie będzie chciała wzmacniać rywala

Tym samym większy nacisk zostanie położony na sprzedaż karnetów i biletów w internecie, a należy pamiętać, że w tym roku kilkukrotnie zdarzało się, że serwery nie wytrzymywały zainteresowania ze strony fanów Speed Car Motoru. Wiadomość o numerowanych miejscach na stadionie może być dodatkową motywacją, by sięgnąć po całoroczną wejściówką.

Firmy współpracujące z lubelskim klubem otrzymały już cennik karnetów na sezon 2020. "Koziołki" zdecydowały się na nieznaczną podwyżkę względem tego roku - karnet normalny kosztować będzie 320 zł, ulgowy - 250 zł, dziecięcy - 70 zł. Do tej pory ceny kształtowały się na poziomie 250, 180 i 50 zł.

Czytaj także: Włókniarz skompletował formację juniorską

ZOBACZ WIDEO Przepis na sukces Wiktora Lamparta. Junior Motoru przeszedł na wegetarianizmPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy decyzja działaczy Speed Car Motoru zwiększy komfort na stadionie w Lublinie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (42):

Wszystkie komentarze (42)

Komentarze (42)

×
    Wszystkie komentarze (42)
    PRZEJDŹ NA WP.PL