Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jacek Trojanowski, Tai WoffindenWP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Jacek Trojanowski, Tai Woffinden.

Żużel. Transfery. Podsumowanie 12. dnia okna transferowego. Cisza przed burzą

Przemysław Półgęsek
Przemysław Półgęsek
Transferowa karuzela coraz bardziej wyhamowuje. Wydaje się jednak, że to tylko cisza przed burzą, a największe uderzenie czeka nas pod sam koniec okienka.

Informacja dnia? Tai Woffinden przedłużył kontrakt z Betard Spartą Wrocław. Nie jest to dla nikogo niespodzianka, jednak na uwagę zasługuje fakt, że sezon 2020 będzie już dziewiątym rokiem współpracy wrocławskiego klubu z Brytyjczykiem. Jak widać stabilna sytuacja nie zawsze musi powodować marazm, czasem wprowadza konieczny wewnętrzny spokój. To daje efekty. Z pewnością "wolna głowa" i pewna pozycja w drużynie pomogły Woffindenowi 3 razy zdobywać złoto IMŚ.

Kontrakty przedłużał również forBET Włókniarz Częstochowa. Nad Jasną Górą zostają młodzieżowcy - Bartłomiej Kowalski oraz Mateusz Świdnicki. Mają oni - wraz z Jakubem Miśkowiakiem - tworzyć jedną z najlepszych formacji juniorskich w PGE Ekstralidze. To z pewnością nie koniec ruchów wykonywanych przez klub Michała Świącika. Wciąż oficjalnie nie ogłoszono przecież transferu Jasona Doyle'a.

Zawrotna kariera Roberta Dowhana. Dowiedz się więcej!

Współpracę z młodzieżowcem zdeydował się też kontynuować Stelmet Falubaz Zielona Góra. Drugi sezon przy ulicy Wrocławskiej spędzi Norbert Krakowiak. To właśnie w winnym grodzie ten zawodnik miał okazję spróbować swych sił w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wyszło średnio, na pewno nie miarę przepowiadanej mu niegdyś świetlanej przyszłości. Przyszły rok - ostatni w kategorii juniora - będzie dla jego kariery ostatnią deską ratunku.

Karuzela transferowa zaczyna powoli wyhamowywać. Informacje z rynku stają się coraz to nudniejsze. To jednak tylko cisza przed burzą. Do zamknięcia okienka zostało już tylko kilkadziesiąt godzin i wszystko wskazuje na to, że miną one nad wyraz intensywnie.

Przeczytaj także: W Rzeszowie nie ma miejsca na falstart

ZOBACZ WIDEO Cieślak o odejściu Miedzińskiego z Włókniarza. "Dużo do powiedzenia miał jego sponsor"

Czy Norbert Krakowiak ma jeszcze szansę na wielką karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • jotefiks Zgłoś
  Mnie to zastanawia na jakiej podstawie tutejsze pisarczyki twierdzą, że częstochowscy juniorzy będą jedną z najlepszych par w lidze skoro Miśkowiak, który miał gorszą średnią od
  Czytaj całość
  krytykowanego tutaj Krakowiaka, pojedzie z jakimś nołnejmem, który jeszcze ekstraligowego toru nie zaznał. Czyżby Cieślak opatentował jakiś nowy rodzaj lewatywy? Heh
  • sympatyk żu-żla Zgłoś
   Temat transferów .Nie zgadzam się że coś wyhamowuje nie prawda ;Zawodnicy ,którzy się liczą w lidze nie byli na rynku jedynie własnych klubach parafowali aneksy finansowe gdyż
   Czytaj całość
   kontrakty wszyscy mieli przedłużone.Cisza przed burzą jaką ? Greg jak podpisze to w Rybniku .Bomba była w Rybniku z trenerem,Po za tym nic ciekawego się nie dzieje.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL