Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Żużel. NA ŻYWO: Ostatni dzień okienka transferowego. Wszystko w jednym miejscu!

Relację prowadzą :autor:
Wojciech Ogonowski
autor:
Michał Mielnik
autor:
Mateusz Kozanecki
autor:
Dawid Borek

Wygląda na to, że to koniec transferów na dzisiaj. Część umów może być jeszcze ukryta przez kluby, w tym kontrakty grzecznościowe, tzw. "warszawskie". Należy się spodziewać, że kluby podadzą je w najbliższych dniach. Tymczasem my dziękujemy za śledzenie naszej dwudniowej relacji na żywo!

Komentarze (0)

OK Bedmet Kolejarz Opole potwierdził też przedłużenie umowy z Madsem Hansenem. 

Komentarze (0)

Patryk Fajfer podpisał tzw. kontrakt "warszawski" ze Startem Gniezno.

Komentarze (0)

Oficjalnie: Robert Miśkowiak przedłużył kontrakt z Power Duck Iveston PSŻ-em Poznań.

 

Komentarze (0)

To nie koniec kontraktów w OK Bedmet Kolejarzu. Transferem Last Minute w opolskim zespole Fin Tero Aarnio!

Komentarze (2)

Jonas Jeppesen nowym zawodnikiem Falubazu!

Komentarze (0)

W ostatnim dniu okienka transferowego aneksy do kontraktów z bydgoską Polonią na kolejny sezon podpisali Matic Ivacic i Tomasz Orwat, a kilka dni temu to samo uczynił Mateusz Jagła.

Posiadający ważne kontrakty Valentin Grobauer i Ondrej Smetana dostali od Prezesa Jerzego Kanclerza „zielone światło” na szukanie nowych klubów - Ondrej trafi prawdopodobnie do nowej drużyny 2. Ligi Żużlowej Wolfe Wittstock, a Valentin podpisał kartę zgłoszenia do sezonu 2020 w barwach Polonii i zamierza walczyć o skład, a jeśli to się nie uda, poszuka sobie nowego klubu w przyszłym roku.

Komentarze (0)

Wieczór zaczyna się spokojnie. Nowymi zawodnikami wciąż nie pochwaliła się Polonia Piła, ale ze względu na trudną sytuację klubu i niejasną przyszłość, dziś nie należy się spodziewać żadnych informacji na ten temat.

Komentarze (0)

MRGARDEN GKM Grudziądz przedstawił swoją formację młodzieżową na sezon 2020.

Komentarze (0)

Kolejarz Opole zgodnie z zapowiedziami zakontraktował 3 zawodników krajowych i 3 obcokrajowców. Klub pyta jednak kibiców, czy kogoś im brakuje i czy na kogoś jeszcze czekają. Czyżby szykował się jakiś transfer last minute?

Komentarze (0)