Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Przemysław PawlickiWP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Przemysław Pawlicki

Żużel. Transfery. Przemysław Pawlicki przedłużył kontrakt z MRGARDEN GKM-em

Dawid Borek
Dawid Borek
Przemysław Pawlicki to kolejny żużlowiec, który zostaje w MRGARDEN GKM-ie Grudziądz na kolejny rok. Starszy z braci oficjalnie złożył podpis pod nową umową.

Były stały uczestnik cyklu Grand Prix już dawno (24 sierpnia) doszedł do porozumienia z grudziądzkim klubem ws. kontynuowania współpracy. - Dla mnie GKM stanowił punkt wyjścia. Nie zacząłbym rozmawiać z nikim innym przed spotkaniem z działaczami z Grudziądza. Teraz okazuje się, że już z nikim innym rozmawiać nie muszę, bo zostaję na trzeci sezon w GKM - mówił nam Przemysław Pawlicki (więcej TUTAJ).

Podpis pod nowym kontraktem z MRGARDEN GKM-em Grudziądz starszy z braci Pawlickich mógł złożyć dopiero w oknie transferowym. Tak też się stało. Żużlowiec dopełnił formalności, złożył parafkę pod umową. 

"Skład seniorów MRGARDEN GKM na sezon 2020 skompletowany!" - ogłosił grudziądzki klub. Niemal równocześnie z Przemysławem Pawlickim podpis pod nowym kontraktem z MRGARDEN GKM-em złożył też Krzysztof Buczkowski (więcej TUTAJ). Oprócz nich, z seniorów w zespole z Grudziądza w sezonie 2020 ujrzymy też Kennetha Bjerre, Romana Lachbauma, Artioma Łagutę i Nickiego Pedersena.

- Zamykamy skład seniorów dwoma kontraktami z naszymi krajowymi zawodnikami. Para Przemek Pawlicki - Krzysztof Buczkowski była w sezonie 2019 jedną z lepszych polskich par w PGE Ekstralidze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nadal będą reprezentować GKM. Wiemy, że stać ich na jeszcze więcej niż w tym roku i mamy nadzieję, że pomogą drużynie w realizacji naszych celów - powiedział prezes GKM-u Marcin Murawski, cytowany przez gkm.grudziadz.net.

ZOBACZ WIDEO Emil Sajfutdinow: Nie spełniłem swoich marzeń. Zazdroszczę tytułu Zmarzlikowi

Czy GKM w sezonie 2020 awansuje do play-off PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL